Mührü Süleyman Yüzükleri

925 ayar gümüş madeninin işlenmesiyle oluşan Mührü Süleyman yüzükleri bu kategoride yer almaktadır. Mührü Süleyman sembolü, günümüze ulaşan rivayetlere göre kullanımı ilk insan ve aynı zamanda da ilk peygamber olan Hz. Adem’e kadar dayanmaktadır.  İç içe geçmiş olan iki üçgende elde edilen bir yıldız sembolüdür. Çeşitli geleneklerde bu sembol Hz. Süleyman’a atfedilmiştir. Altı köşeli bir yıldızı sembolize eden mühür, her ne kadar İsrail’e ait olduğu düşünülse de yanlış bir bilgidir. Çünkü Osmanlı döneminde kullanılan sancaklarda dahi bu sembolün kullanıldığı tespit edilmiştir. Hatta çok eski zamanlarda da, Mührü Süleyman gümüş yüzük modellerinin tasarlandığı bilinmektedir.

Mührü Süleyman Gümüş Erkek Yüzük Modelleri

Mührü Süleyman yüzükleri kategorisi içerisinde tamamen el işçiliği ile elde edilmiş olan el yazması yüzükleri bulabileceksiniz. Dilerseniz el yazması erkek gümüş yüzük seçeneklerine daha da özel dokunuşlar kazandırılmış olan modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece hem Mührü Süleyman el yazması özelliğine sahip olan hem de akik taşlı bir yüzüğe sahip olabilirsiniz. Oval formda üretilen Mührü Süleyman gümüş erkek yüzük modellerinin yan hatlarına da büyük bir incelikle detaylar işlenmektedir.

925 Ayar Mührü Süleyman Gümüş Yüzük Özellikleri

Kullanıcısına özel olarak tasarladığı ürünleri sadece kendi imzası altında sergileyen Nali Şerif markasının online mağazasında seçenek sayınız oldukça geniştir. 925 ayar gümüş erkek yüzükleri kategorisi altında Mührü Süleyman gümüş yüzük modellerini ve hatta dilerseniz nazar dualı olanları dahi bulabilirsiniz. ‘Bu kadar özel çalışma benim için yeterli değil’ derseniz, çok daha özel ürünlerin sizlere sunulmakta olduğu kişiye özel ürünlerimizin bulunduğu reyonumuza da göz atmanızı tavsiye ederiz. Arapça ya da Türkçe olarak, tamamen el işçiliği ile elde edilen çok özel ve emsalsiz ürünlere hemen sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Mührü Süleyman motifleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, blog paylaşımlarımıza da göz atabilirsiniz. Hemen şimdi sipariş vermek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Siparişleriniz için kullanabileceğiniz diğer kanallar ise canlı destek hattı, Whatsapp uygulaması ve firmamızın irtibat numarasıdır. Ayrıca erkek gümüş yüzük tasarımları için özel isteklerinizi de siparişiniz esnasında bizlere bildirebilirsiniz...

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR