Osmanlı yüzükleri
 son dönem dizileriyle birlikte yeniden gündeme geldi. Bu nedenle Nali Şerif olarak bizler Dizi Yüzükleri kategorisinde Alperen yüzüğü, Filinta dizi yüzükleri ve Kut'ül amare yüzüğü gibi tasarımı bize ait olan modelleri sergilemekteyiz. Bünyemizdeki dizi aksesuarları bunlarla da sınırlı değildir. Aynı zamanda Diriliş Ertuğrul yüzüğükayı yüzüğüokçu yüzüğübaltalı yüzükıyı yüzük ve diriliş Ertuğrul baş parmak yüzüğü modellerinin yer almakta olduğu “Diriliş Kayı Boyu IYI Yüzükleri” kategorimizde bulunmaktadır. Bu nedenle dizi yüzükleri reyonumuzda bulamadığınız diğer erkek gümüş yüzük tasarımlarına bu kategoriden de ulaşabilirsiniz!

Modern Tasarımlara Sahip Dizi Yüzükleri

Dizi yüzükleri hem içerdikleri anlamlar ile hem de tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Özellikle firmamızın üretimleri arasında yer alan Filinta yüzük ve Kutul amare yüzüğü (Mehmetçik yüzüğü) tasarımları özenle oluşturulmakta, kıyafetlerle rahatça kombin edilebilmesi için koyu renk tonları seçilmektedir. Dizi film yüzükleri örneğin “Bir gece ansızın gelebiliriz” gibi anlamlı yazılara ve iç içe geçerek yön gösteren yıldız simgeleri gibi dikkat çekici motiflere sahiptir. Diriliş Ertuğrul okçu yüzüğü, baltalı kayı yüzüğü ve iyi yazan yüzükler de bu özelliklere sahiptir.

Dizi Yüzükleri Fiyatları

Kut'ül amare yüzüğü iki farklı tasarım içermekte. Bu tasarımları birbirinden ayıran en büyük özellik değiştirilebilir yan sembollerdir. Bu nedenle değiştirebilir yan sembollü erkek gümüş yüzük fiyatlarımız 159 TL’dir. Diğer tasarım ise sadece “Bir gece ansızın gelebiliriz” yazısını ve yıldız motiflerini taşımakta ve 119 TL’den satışa sunulmaktadır. Filinta Bıçak Ali Yar Allah (Allah Görür) yazılı modellerimizde sadece renk ayrımı bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da fiyatta bir değişkenlik yoktur. Mavi ve siyah Filinta erkek gümüş yüzük ürünleri 129 liraya satılmaktadır. Dizi yüzükleri için farklı talepleriniz olursa, kişiye özel imalatımızda bulunduğu için bu taleplerinizi bizlere canlı destekten veya telefonla iletebilirsiniz…

Dizi Yüzükleri ile Sevdiklerinizi Sevindirebilirsiniz!

Diriliş Ertuğrul yüzüğü fiyatları ve Kut'ül amare ile Filinta yüzüklerinin fiyatları, siz değerli müşterimiz için en uygun seviyede tutulmaktadır. Ayrıca tüm ürünlerimizde gerçek gümüş kullanılmakta ve ömür boyu garanti verilmektedir. Bu nedenle sevdiklerinizi hem anlamlı, hem de kaliteli bir hediye alarak sevindirmek istiyorsanız tercihinizi dizi yüzüklerimodellerinden yana kullanabilirsiniz. Özellikle Osmanlı yüzükleri gibi tarihi tasarımlara önem veren dostlarınız için bu modeller biçilmiş kaftan diyebiliriz.
NS9943
₺1.674,77 KDV Dahil
₺2.338,24 KDV Dahil
NS9996
₺1.725,52 KDV Dahil
₺2.286,28 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
NS9997
₺1.725,52 KDV Dahil
₺2.286,28 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
NS9998
₺1.725,52 KDV Dahil
₺2.286,28 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
NS9999
₺1.725,52 KDV Dahil
₺2.286,28 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR