Giyimimizi bütünleyen ufak ama önemli bir yeri olan rozetler, Nali Şerif markasının kendine özel tasarımlarıyla birlikte sizleri bu reyon içerisinde beklemektedir. Erkek rozetleri ve bayan rozetler olarak farklı iki kategori halinde görüntüleyebileceğiniz 925 ayar gümüş rozet çeşitlerini incelediğinizde, her birinin kendine has bir detayının olduğunu fark edeceksiniz. Kendi markamızın altında bulunan tüm ürünleri, alanında profesyonel çalışmaları ile tanınan zanaatkar ekip çalışanlarımız oluşturmaktadır. Büyük bir hassasiyet ile işlenen ürünlerimizi, en kolay şekilde temin edebilmektesiniz.

Nali Şerif Bünyesindeki Gümüş Rozetler

Nali Şerif markasının online alışveriş mağazası içerisinde görüntüleyeceğiniz ve satın almaya karar vereceğiniz tüm gümüş rozetlerin, tıpkı diğer ürünlerimizdeki gibi size özel olduklarını bilmenizi isteriz. Reyonumuzdan satın alacağınız özel işleme ile elde edilmiş olan gümüş rozetler ile şık görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Kendinize ya da değer verdikleriniz, hayatınızdaki özel insanlara satın alacağınız gümüş takı alternatiflerinin neredeyse sınırsıza yakın olacak kadar geçiş bir seçenekliliğe sahip olduğunu sizlerde fark edeceksiniz. Sadece küçük bir Nali Şerif online mağazası turunuzla ile bile karşınıza çıkacak olan ürün alternatiflerine şaşıracaksınız. En güzel yanının ise bu kadar özel ürünlerin sadece sizlere özel olarak hazırlanıyor olmasıdır. Firmamız diğer tüm takı tasarımlarımda olduğu gibi gümüş broş alanında da iddialıdır.

Gümüş Rozet Fiyatları

Mağazamızda bulunan tüm ürünlerin kişiye özel olarak hazırlanan seçenekleri de mevcuttur. Siparişinizi vermekte olduğunuz ürünü kişiye özel kategorisinden seçerek ve siparişiniz ile birlikte ürün üzerine yazılmasını istediğiniz ismi bizlere iletebilirsiniz. Oldukça ekonomik şekilde sizlere sunulan gümüş rozet fiyatları sayesinde, talep ettiğiniz isim ya da isimlerin Türkçe veya Arapça olarak yazılmasını isteyebilirsiniz. Tamamen sizlerin taleplerinize özel olarak hazırlanan ürünlerin arasında bayan rozetler ile birlikte erkek rozetleri de bulunmaktadır. Bay veya bayan rozetlerden dilediğinizi seçin, siparişinizi tamamlayın ve en kısa süre içerisinde ücretsiz kargo dahilinde talep ettiğiniz adrese gelmesini bekleyin. Nali Şerif mağazasında alışveriş yapmanız bu kadar kolay ve zevklidir...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR