Mührü Süleyman Siyah Akik Taşlı El Yazması Nazar Dualı Altın Kaplama Gümüş Bayan Yüzük

Bayanların hayatta en çok önem gösterdiği şeylerden biri de aksesuarlarıdır. Her güne ve her mekana ayrı bir takı takmak için aksesuar portföyünü geniş tutan bayanlar, Hz Süleyman Mührü yüzük modellerine büyük ilgi göstermektedir. Siyah akik taşı ile tasarlanan yüzüğümüz hafif tasarımı sayesinde elinizde ağırlık yapmaz ve şıklığınıza şıklık katmanıza yardımcı olur. Tüm özel günlerinizde takabileceğiniz Mührü Süleyman yüzüğünü, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Mührü Süleyman Gümüş Bayan Yüzük Özellikleri

Siyah akik taşlı yüzüklerimiz özel günlerinizin vazgeçilmez hediyesi olmaya layıktır. Siyah akik taşlı el yazması nazar dualı bu modelin her ayrıntısı birçok şey anlatır. Yüzüklerimizin tasarımları yuvarlak hatlar ile çizildiği için keskin bir görünüm yerine zarif görünüm yaratmayı amaçlanmaktadır. Ayrıca Mührü Süleyman gümüş bayan yüzük modellerine nazar duası da eklendi.

Mührü Süleyman Yüzüğü

Bayanların aksesuar çekmecesinin içinde yer edinmeyi başaran yüzüklerimiz, her kıyafete ve ortama uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Her kadının dolabında siyah bir elbise, aksesuar çekmecesinde ise siyah bir gümüş yüzük bulunur. Bu ikili harika bir kombin oluşturmaktadır. Bünyemizde çalışan el işçiliğinde usta zanaatkârlarımızın yoğun emekleri ile hazırlanan Hz Süleyman Mührü yüzüğü siz müşterilerimizin görüşüne sunuldu...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR