925 Ayar gümüş tasarımı ve işlemesi konusunda Türkiye’nin öncü isimlerinden olan Nali Şerif kişiye özel ürünlerle de değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Özel tasarım takıların yer aldığı bu kategori içerisindeki tüm ürünler bizzat size özel olarak hazırlanacaktır. Kendinize ya da sevdiklerinize tercih edeceğiniz takının kullanıcı ismini bize siparişiniz sırasında iletmeniz durumunda, bizler sizlere özel tasarım hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu hizmetimiz ile birlikte hem siz değerli müşterilerimize özel imkanlar tanımakta, hem de işimizdeki kendimize güvenimizi sergilemekteyiz. Nali Şerif online mağazasında yer alan tüm eşsiz tasarım takılarda olduğu gibi bu reyon içerisindeki bay bayan kişiye özel kombinler de, bizzat kendimize ait olarak üretilmektedir. Hiçbir bayilik anlaşmamızın olmadığını hatırlatarak, vitrinde göreceğiniz ürünlerin orijinallerinin bir tek bu alanda sunulduğunu bildirmek isteriz.

Kişiye Özel Gümüş Yüzükler

En çok tercih edilen kişisel takıların başında; kişiye özel gümüş yüzük modelleri ve kişiye özel kolye modelleri gelmektedir. Bize siparişiniz ile birlikte iletmiş olduğunuz ismi; ister Türkçe, isterseniz de Arapça yazımı ile birlikte 925 ayar gümüş üzerine işlemekteyiz. Zanaatkar yaklaşımı ve profesyonel çizgisi sayesinde sürdürdüğümüz işimizin ürünleriyle sizlere en eşsiz sunumlarımızı gerçekleştirebilmek en temel arzularımız arasındadır.

Erkek Gümüş Yüzük Özel Tasarım

Erkek gümüş yüzük özel tasarım olarak listeleme yaptığınızda karşınıza çıkan tüm ürünlerde özel tasarım hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Filtreleme ve kategorilendirme sistemimizden faydalanarak listeleyeceğiniz ürünlerde sadece 925 ayar gümüş kullanımı ile elde edilmiş özel ürünleri bulabileceğiniz gibi aynı zamanda doğal taş kullanımı ile bütünlük kazandırılmış farklı tasarım modellerimizi de bulabileceksiniz. Nali Şerif isminin farkı ile ve ünlü markanın zanaatkar çalışanları tarafından imal edilmiş olan ürünleri kullanırken aldığınız keyif, gerçekleştirdiğimiz tüm uğraşların ödülü olmaktadır. 

Kişiye Özel Gümüş Kolyeler

Kişiye özel ürünler sadece yüzüklerle sınırlı değil. Gümüş kolyeler kategorimizde de, sadece sizin için tasarlanacak olan ürün şablonlarına ulaşabilirsiniz. Kişiye özel hale getirilebilen Nali Şerif kolyeleri üzerine istediğiniz ismi, istediğiniz dilde yazabiliyoruz. Üstelik kolye ürünlerimizin birçoğunda zinciri hediye ederek, iki farklı ürünün muhteşem bir ahenk yakalamasına yardımcı oluyoruz. Özellikle sevdiğine özel bir hediye almak veya kendisine jest yapmak isteyen müşterilerimizin tercih ettikleri bu kolyelerin tamamı 1.sınıf gerçek gümüş madeninden üretilmektedir.

Kişiye Özel Ürün Fiyatları

Ömür boyu garanti imkanıyla sizlere sunulan tüm ürünlerimiz için sonsuz müşteri desteği sağlamaktayız. Ayrıca kişiye özel ürünlerimizin fiyatları çok uygun seviyelerde tutulmakta ve herkesin kendine özgü bir aksesuarı olabilmesine yardımcı olunmaktadır. Aynı zamanda kişiye özel hediye satın almak isteyenler için uygun fiyatlandırma yapılmaktadır. Eşinin hiçbir yerde bulunmadığı, size özel eşsiz takılarınızla birlikte nice mutlu günler geçirmeniz dileğiyle...

NS1370
₺299,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
NS1021
₺399,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
NS6510
₺399,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
TSBH1
₺299,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
NS1011
₺139,00 KDV Dahil
₺179,00 KDV Dahil
NS4050
₺349,00 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
NS9902
₺399,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
NS9903
₺599,00 KDV Dahil
₺1.100,00 KDV Dahil
%46 İndirim
%46İndirim
Yeni Ürün
1