Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz, en kısa sürede tarafımızca kargoya verilmek üzere planlanmıştır. Siparişinizde yer alan ürün, şayet stoklarımızda mevcut ise hemen siparişinize rezerve edilir, faturanız düzenlenir, ürününüz paketlenerek ilgili kargoya verilir. Siparişinizde birden fazla ürün olması durumunda ise stoklarımızda mevcut olanlar adınıza rezerve edilerek tarafınıza kısmi teslimat yapılırken, stoklarımızda o anda olmayan ürünler için hemen üretim ve tedarik süreci başlar (Bu durumda olan ürünlerinizin karşısında "üretimde" yazısını görürsünüz. Bu aşamadan sonra ürünlerinizin en kısa sürede stoklarımıza girmesi ve size gönderilmesi sağlanır.  

Naliserif.com olarak en önemli görevlerimizden biri, siz değerli müşterilerimizin verdiği siparişi zamanında ulaştırmaktır. Stoklarımızda bulunan ürünlerimizin kargolanma süresi maksimum 3 iş günüdür.

Tüm üretim, depolama ve kargolama süreci İstanbul’da yürütülmektedir. Ürünlerimizin tamamı el işi olup İstanbul'daki atölyelerimizde üretilir. Ürün kargoya verildikten sonra oluşabilecek gecikmelerden kargo firması sorumlu olmakla birikte, bu konuda meydana gelebilecek gecikmelerde sizin adınıza takibat yapmayı da taahhüt ediyoruz.  

Vermiş olduğunuz bir siparişin hangi aşamada olduğunu, sipariş numaranızı baz alarak sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz. Tedarik sürecimiz 4 aşamada gerçekleşmektedir: 

BEKLEMEDE : Ürününüzün siparişinin tarafımızca kontrol edilerek, siparişinizde herhangi bir problem olup olmadığının inceleniyor olduğunu gösteren ibaredir.

ÜRETİMDE : Ürünün stokta olmadığı ve en kısa sürede üretileceğini gösteren ibaredir.

ONAYLANDI : Ürününüzün siparişinin onaylandığını ve tarafımızca alındığını, stoklarımızın kontrol edilerek gönderim planlamasının yapılmaya başlandığını gösteren ibaredir.

KARGOLANDI : Ürününüzün nihai olarak paketlenerek, ilgili kargo firmasına teslim edildiğini ve size ulaştırılmak üzere yola çıktığını gösteren ibaredir. Bu aşamada, size vereceğimiz kargo takip numarasına tıklayarak, siparişinizin nerede olduğunu da kargo firmamızın sayfasından izleyebilirsiniz.

TESLİM EDİLDİ : Ürününüzün tarafınıza teslimatının yapıldığını gösteren son aşamadır. 

naliserif.com, olarak amacımız, tedarik sürecinin her aşamasında, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmektir. Sipariş ve tedarik süreci boyunca, karşılaşacağınız herhangi bir sorunda lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak, Müşteri Hizmetleri departmanımızdan destek alınız. 

Naliserif.com’u seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR