La Tahzen İnneallahe Meana Yazılı Yüzük

Tevbe suresinin 40. Ayetinde geçen ‘lâ tahzen innallâhe meanâ’ sözlerinin Türkçe meali; üzülme, Allah bizimledir’ şeklindedir. Bu sözleri Peygamber Efendimiz (s.a.v), Hz. Ebubekir’e Hira’da söylemiştir. Bu nedenle La Tahzen İnnallahe Meane yazılı yüzük modelleri ile manevi destek bulabiliriz. En sıkıntılı anlarımızda Allah’ın varlığını unutmamamız gerektiğini ve üzülmeyip Yüce Rab’ımıza sığınmamız gerektiğini hatırlatan bu anlamlı sözleri yüzüklerimizin üzerinde taşıyabiliriz.

La Tahzen İnneallahe Meana Yazılı Yüzükler

Nali Şerif özel tasarımları kategorilerinden biri olan La Tahzen İnneallahe Meana yazılı yüzükler içerisinden dilediğiniz modeli beğenerek anında sipariş verebilirsiniz. Tamamı 925 ayar gümüşün işlenmesi ile elde edilmiş olan bu ürünler, sıkıntılı zamanlarınızda en büyük desteğiniz olabilir. Parmağınızda taşıdığınız bu özel ifade ile hayatın zorluklarında bir kez daha Allah’a sığınmanızın önemini hatırlayabilirsiniz. Kendinize veya sevdiklerinize satın almayı düşündüğünüz gümüş yüzük modellerinde farklı seçenekler ile karşılaşacaksınız. Doğal taşlar ile süslenmiş, roz ya da altın kaplama ile farklı bir görsellik kazandırılmış, tuğra ile zenginleştirilmiş olmak üzere daha birçok eşsiz modellemeler sizlerin seçimlerinizi bekliyorlar.

La Tahzen İnneallahe Meana Yazılı Yüzük İçin Anında Sipariş Verebilirsiniz!

Sadece Nali Şerif markasına ait olan ve Türkiye’nin gümüş takıda en çok tercih edilen Nali Şerif imzasını taşıyan ürünlerden dilediğinizi tercih edip sepetinize ekledikten sonra her şey son derece kolay olacaktır. Reyonlarda görmüş olduğunuz fiyatların üzerine hiçbir ücret eklenmesi gibi durum ile karşılaşmazsınız. Ücretsiz kargo ile istediğiniz adrese kadar gelecek olan ürünlerinizin keyfini sürmeye hemen şimdi başlayabilirsiniz. Hatta çok daha özel ürünler için kişiye özel erkek yüzüğü veya bayan gümüş takılarımızın bulunduğu reyona göz atabilirsiniz. 

NS2285
₺1.519,48 KDV Dahil
₺2.179,24 KDV Dahil
NS2276
₺1.370,27 KDV Dahil
₺2.026,48 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR