Pek çok farklı kategoride imal edilen yüzük modellerimiz arasında Kefa Bil Mevt Vaizan yazılı yüzükler, dini motifleriyle dikkat çekmektedir. İçerdiği anlam bakımından, dini derin bir duygu sunmaktadır. Bu erkek gümüş yüzük size çok yakışacak ve anlamı ile de herkesi derinden etkileyecektir. Nitekim bu yüzük Hz. Ömer’in kullanmakta olduğu yüzüğün üzerinde yazılı olan bir sözü içeriyor. Bu doğrultuda sizlere kategori dahilinde satışa sunmuş olduğumuz Kefa Bil Mevt Vaizan yüzükleri anlam itibariyle oldukça etkileyicidir. Arapça olarak (Kefâ bil-mevt vaizan) yazan bu yüzüğün anlamı; şehitliğin yüksek bir mertebe olduğuna dairdir.
Gümüş yüzük modelleri arasında oldukça dikkat çekici bir anlama sahip olan bu model, ölümün bir son değil, aksine başlangıç olduğunu da ifade etmektedir. Bu düşündürücü sözün yer aldığı tasarım, aynı zamanda Arapça harfler ile orjinal bir şekilde yazıyor olmasıyla da ilgi çekicidir. Dini motifli gümüş yüzük modelleri, markamızın 27 yıllık deneyimiyle 925 ayar gerçek gümüşün buluşması sonucunda üretilmektedir.
Sizlere bu kategoride sunmuş olduğumuz erkek gümüş yüzük modelleri farklı renk ve parlak taşlara sahiptir. Bu doğrultuda; yeşil, mavi, kırmızı gibi özel anlamlara sahip bu renkler arasında tercih yapabilirsiniz. Taşlar üzerinde yer alan özel işleme desenler loş ve aydınlık ortamda da parlamaktadır. Bu da, oldukça şık bir aksesuar olarak kullanabilmenize imkan sağlamaktadır. Yazı ise bazı modellerin hemen üst kısmında, bazılarının yan kısmında yer almaktadır. Kefa Bil Mevt Vaizan yazılı yüzükler için hemen şimdi siparişinizi oluşturabilirsiniz...
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR