En Güzel Gümüş Gelin Hediyeleri

En Güzel Gümüş Gelin Hediyeleri

Gümüş malzemeyle üretilen, şık taşlarla bezeli ve kaliteli işçiliğiyle göz kamaştıran en güzel gümüş gelin hediyeleri ile yazımızda! İster eşiniz için isterseniz de evlenecek arkadaşlarınız için gümüş gelin hediyelerini tercih edebilir ve uygun fiyata muhteşem takılar satın alabilirsiniz. Bayanların hissiyatıyla bütünleşen parıltılı gümüş aksesuarlar içerisinde işte sizler için seçtiğimiz en güzel gelin takıları


Eşe Alınabilecek En Güzel Gümüş Gelin Hediyeleri

Altın Kaplama 925 Ayar Gümüş Set: Değişik motiflerle süslenmiş setler ve altın kaplamalı su yolu gerdanlık takımları içerisinden eşinizin zevklerine uygun bir hediye bulabilirsiniz. Ayrıca en güzel gelin hediyelerinden biri olan hem zümrüt taşlı, hem de altın kaplama modelleri de tercih edebilirsiniz.

Doğal Taşlı Gümüş Yüzük: Taşlı gelin takıları zarafetin simgesi ve bayanların vazgeçilmezidir. Onxy, zümrüt, zirkon, yakut, aquamarin, safir, akik, ametist ve daha birçok taş çeşidiyle farklı tasarımlarda yüzükler üretilmektedir.

İsme Özel Gümüş Kolye: Çevresinde bulunan altın kaplama işlemeleri ve tam ortasındaki zümrüt yeşil taşıyla eşinizin boynunu süsleyecek olan bu model, muhteşem bir gelin hediyesi olabilir. Modelin birçok üründen en önemli farkı isme özel bir tasarım olmasıdır.


Evlenecek Olan Arkadaşa Alınabilecek En Güzel Gümüş Gelin Hediyeleri

Çok samimi olduğunuz arkadaşlarınız evlenirken onlar için paha biçilmez bir hediye almak istersiniz. Bu samimiyet derecenizi vurgulayan yakut taşı bir yüzükte olabilir, içinizdeki sevgi kelebeklerini dışa vuran pembe ruby taşlı bir kolye de! İşte arkadaşlara özel listelediğimiz en güzel gelin hediyeleri:

-Firuze taşlı Bismillahillezi La Yedurru yazılı kolye: Siyah minesi ve mavi firuze taşları ile dikkat çeken bir hediyedir. Aynı modelin oniks zirkon taşlı seçeneği de mevcuttur.

-Siyah mineli roz kaplama dualı kolye: Ayetel Kürsi Felak Nas dualarının yazılı olduğu bu modelin orta kısmına arkadaşınızın ve eşinin baş harflerini yazdırabilirsiniz.

-Dorica bileklikler: Gümüş gelin hediyeleri olarak uygun fiyatlı bir ürün bakıyorsanız, gümüş roz veya altın kaplama Dorica bilekliklerini tercih edebilirsiniz.

-Roz Kaplama 925 Ayar Gümüş Set: Arkadaşınız için damla modelden yaprak modeline kadar birçok motifte gümüş set satın alabilirsiniz. Bu modeller arasında son zamanlarda popüler olan Hürrem Sultan tasarımları, elmas montürlü küpe-kolye-yüzük ürünler, Osmanlı desenleriyle işlenmiş setler ve Nali Şerif setleri yer almaktadır.

Etiketler: gümüş gelin hediyeleri, en güzel gümüş gelin hediyeleri, gelin takıları
Ağustos 21, 2019
Listeye dön