Ay Yıldız Türk Bayrağı 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük
Ay Yıldız Türk Bayrağı 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük
Ay Yıldız Türk Bayrağı 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük
Ay Yıldız Türk Bayrağı 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük

Ay Yıldız Türk Bayrağı 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük (NS3033)

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺229,00(KDV Dahil)
₺28,38 'den başlayan taksitlerle

El işçiliği motiflere sahip 925 ayar gümüş ve mine kullanılarak üretilmiş oval tasarıma sahip Ay Yıldız Türk Bayrağı Erkek Gümüş Yüzük

Ay Yıldız Türk Bayrağı 925 Ayar Erkek Gümüş Yüzük

 

Ulusumuzun şeref ve gurur kaynağı olan Ay Yıldız Türk Bayrağı işlemeli, koruyucu Türk zırhı motiflerine sahip, mine kaplamalı ve el işçiliği 925 ayar erkek gümüş yüzük modelimiz ile karşınızdayız. Ay Yıldız Türk Bayrağı işlemeli yüzük modelimiz oval bir tasarıma sahip olup 16 gram ağırlığa sahiptir.

 

Not: Ürünümüz sipariş tarihinden itibaren 1 ila 3 iş günü içerisinde Ücretsiz Kargo ile teslim edilir. Tüm ürünlerimiz Kredi Kartına 9 Taksit seçeneği ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Ay Yıldız Türk Bayrağı

 

Taşıdığı milli ve manevi değer bakımından dünyada eşi benzeri bulunmayan Ay Yıldız Türk Bayrağımızda bulunan kırmızı rengi aziz şehitlerimizin kanını, Ay İslamiyeti, Yıldız ise Türklüğü simgelemektedir. 

 

Tarihi Türk Zırhı Motifler

 

Osmanlı ve Selçuklu Türk devletleri ordularında görev yapan askerler savaş esnasında yara almamak için zincir örgülerden oluşan koruyucu zırh kullanmaktaydı. Ay Yıldız Türk Bayrağı Erkek Gümüş Yüzük modelimizin yan motiflerinde atalarımızın kullandığı koruyucu zırh motifleri kullanılarak yüzüğümüzün milli ve manevi havası pekiştirilmiştir.

 

Mine Nedir?

 

Mine, gümüşün sert ve parlak bir cam katman ile bezenmesi işlemidir. Mine, soda, silisyum, kurşun ve oksit karışımından meydana gelir. Mine kaplaması yapabilmek için gümüş ustası çok sıcak bir fırında özel bir işlem uygulayarak gümüş ile camı birbirine kaynaştırır.

 

Yüzük Ölçüsü Hesaplama

 

Size en yakın kuyumcudan ücretsiz olarak öğrenebileceğiniz yüzük ölçünüzü kendiniz hesaplamak isterseniz kullanmakta olduğunuz yüzüğünüzün tam ortasını iç kısmından cetvel ile ölçerek bize iletmeniz yeterli olacaktır.

 

Ürün Özellikleri

 

Materyal  : 925 Ayar Gümüş Kıymetli Taş : Mine işlemeli 
Ağırlık
: 16 gr. (± 1.0)
El İşçiliği
: Var
Genişlik
: 1.5 cm
Teslimat Süresi
: 1-3 iş günü
Yükseklik: 2.3 cmSertifika
: Var