Nali Şerif Damla Kolyeleri

Nali Şerif Damla Kolyeleri

 
Ürün kategorilerimizde yer alan nali şerif ürünlerine yönelik birçok kullanıcımızın soruları bulunmaktadır. Bu sorular arasında nali şerifin anlamı ise ilk sırada gelmektedir. Nali Şerif Damla Serisinde bulunan birbirinden değerli ürünlerin hepsinin üzerinden bazı dini içerikler yer almaktadır. Bu sembollerin ise birbirinden farklı anlamı bulunmaktadır. El işlemeleri ile özen içerisinde yerleştirilen bu sembolleri yüzük, kolye ya da saatinde taşıyan kişiler ile ilgili yüzyıllardır farklı rivayetler bulunmaktadır ve son dönemin aksesuar modasına baktığımız zaman dini içerikli ve nali şerif içerikli ürünlerin ön planda olduğunu görmekteyiz.
 
Araştırdığımız rivayetlere göre nali şerif işlemelerinden birini üzerinde bulunduran kişilerin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulacağı, belalardan, kazalardan, sihir ve büyülerden korunacağı gibi birçok durum bulunmaktadır. 
 
Oldukça derin anlamların bulunduğu Nali Şerif Damla Serisi ürünlerden birisini kendiniz ya da sevdikleriniz için alacak olursanız, büyük bir mutluluk yaşanmasında payınız olacaktır. Zirkon taşlar ile işlenmiş olan ürünler boynunuzda dururken pırlanta edası ile parlayacaktır ve siz pırlanta kalitesinde bir ürünü kullanırken bunu daha ekonomik şekillerde elde edebileceksiniz. Öyle ki her bütçeye uygun bir ürünü bu kategoride bulabileceksiniz. Kolay bir şekilde de siparişini verebileceğiniz bu ürünlerin bazılarında sizlere zincir de hediye edilmektedir. Ürün detaylarında yer alan bu bilgiden sonra siparişinizi verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler de en geç 3 iş günü sonunda size teslim edilecektir.