GÜMÜŞ BAYAN KOLYELER

Sayfa: 123 - 7 »

 Gümüş Bayan Kolyeler

 Kolyeler hem erkekler hem bayanlar tarafından en sık kullanılan takılardan biridir. Ancak kadınlar erkeklere göre kolye ve kolye uçlarını daha sık olarak kullanmaktadırlar. Hemen hemen her kadın birden fazla kolye ve kolye ucu kullanırken erkekler ise nadiren kolye kullanmaktadır. Nalişerif.com üzerinde hem bayanlara hem erkeklere yönelik hazırlanmış kolye uçları bulabilirsiniz.

 Bayan gümüş kolye uçları ve kolyeler tamamen el işçiliği ile naliserif.com'un ustaları tarafından hazırlanmaktadır kullandığımız modellerin hemen hemen tamamı özel tasarım olup nalişerif.com dışarısında herhangi bir yerde bulmanız mümkün değildir. Ancak bir çok yerde ürünlerimizin benzerleri ve taklitleri yapılmaya çalışılmaktadır.

Gümüş kolye ucu modellerimizin tamamı internetten satış kanunları kapsamı altında garantilidir. ve 15 gün içerisinde iadesi mümkündür. Ürünlerimizden memnun kalmazsanız herhangi bir açıklama göstermeksizin ürünlerimizi iade edebilirsiniz. Naliserif.com her zaman müşteri yanlısı politikalar belirlemiştir. Ürünlerini de bu amaçla üretmektedir.