Erkek Yüzükleri

Sayfa: 123 - 9 »

Erkek Gümüş Yüzükleri

 
Erkeklere hediye almak sanıldığı kadar kolay değildir. Bayanlara göre daha zor memnun olan erkeklere alınabilecek hediyeler için ise kişiyi iyi tanımanız gerekmektedir ya da sitemizin en güzel içeriklere sahip olan erkek yüzükleri kategorisini inceleyebilirsiniz. Hiçbir erkeğin reddedemeyeceği tarzda yüzükleri bu kategori içerisinde bulabileceksiniz. Fanatik futbol severler için hazırlanmış olan takım yüzüklerinin yanı sıra Göktürk metinleri ile yazılmış yüzükleri ve her erkeğin taşımaktan gurur duyduğu Osmanlı Devleti Arması işlemeli yüzüklerimizi bu kategorilerde inceleyebilirsiniz. Gümüş işlemeli olan yüzüklerimiz arasından seçeceğiniz modeli sipariş vermeniz ise oldukça kolaydır. Sipariş alanında yüzük ölçüsünü ve kaç adet yüzük sipariş etmek istediğinizi yazarak kısa sürede siparişi tamamlayabilir ve en az 1 en fazla 3 iş günü içerisinde bu ürüne sahip olabilirsiniz. Erkek gümüş yüzük fiyatları el yapımı koleksiyonluk yüzükler için oldukça uygundur. Erkek gümüş yüzük modelleri her geçen gün yenilenmektedir.
 
Erkek gümüş yüzükleri kategorisinden alacağınız yüzüklerimizi sevgilinize, eşinize, babanıza ya da değer verdiğiniz bir erkeğe verdiğiniz zaman memnun olmama gibi bir durum ile karşılaşmayacaksınız. Olası bazı problemler ile karşılaştığınızda ise bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Yüzük ölçüsünün büyük ya da küçük geldiği durumlarda ise hiçbir şekilde paniğe kapılmayın ve ürünü bize göndererek değişim talebinizi bize iletin. Böylelikle kısa bir süre içerisinde dilediğiniz ölçülerdeki yüzükleri tekrar size gönderebilelim. Kargonuz elinize ulaştığı zaman kutu içerisinde çıkan faturayı kaybetmemenizde fayda vardır. Size göndermiş fatura hem kullanılacak olan yüzüğün garanti belgesi hem de değişim fişidir.
 

Gümüş Erkek Yüzük

Erkeklerin iç dünyalarına baktığımız zaman, bir kadına göre daha duygusal olduğunu, manevi duygularının daha kabarık olduğunu ve hatıralara da son derece sadık olduklarını görebiliriz. İç dünyalarında yaşadıkları bu güzel duyguları her ne kadar dıştan yansıtmasalar da gerçek aynen bu şekildedir. Bundan dolayıdır ki, kendilerine alınan en küçük bir hediyeyi bile ne pahasına olursa olsun, yıllar bile geçse ilk günkü gibi muhafaza ederek saklamaktadırlar. Şimdilerde pek sık göremesek de, bir aile geleceği olarak, aile bireyleri birbirlerine miras kalması amacı ile yüzükleri tercih etmekteydi. Bu yüzükler babasından oğluna geçerek neredeyse yüzyıllar boyunca el değiştirmekteydi. Bu durumu göz önünde bulundurarak bile, bir erkek için yüzüğün ne kadar önemli olduğunuz görebilirsiniz. Erkeklerin değer vererek takmış oldukları yüzüklerin illa ki alyans modellerde olmasına da gerek yoktur. Sitemizden inceleyeceğiniz gümüş erkek yüzüklerden farklı tarzlara hitap edebilen ve ne amaçla verilecekse uygun olan modelleri bulabilirsiniz.

Manevi değeri son derece fazla olan gümüş yüzükleri, erkekler hem gündelik hayatlarında işe giderken ya da arkadaşları ile vakit geçirmek üzere hazırlanırken kullanabilir hem de özel bir anı sembol eden bu yüzükleri bir an olsun parmaklarından çıkarmayabilirler. Her ne kadar kısıtlı modellerde olduğu bilinse de, klasik ya da spor tarza sahip olan kişiler için de gümüş erkek yüzüklerimiz mevcuttur. Son dönemlerde daha sık kullanıldığından dolayı modellerde farklılık yeni ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı da seçeceğiniz modellerin, şuan için çok az sayıda bireyde bulunduğunu bilmenizde fayda vardır. Seçim yaparken zorlandığınız anlarda, size verebileceğimiz ilk tavsiye, yüzük alacağınız erkeğin çalışıp çalışmamasını göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer polis ya da askeri bir mevkide çalışıyorsa, onun için bu mesleklere yönelik yapılan polis yüzüklerinden bir tanesini hediye edebilirsiniz. 925 ayar gümüş özelliği olan bu yüzükler, eski gümüşlerde sıkça rastlanan kararma sorununa karşı da uzun yıllar boyunca dayanıklıdır. Bu sayede kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan ve yüzüklerin estetik yapısını olumsuz yönde etkileyen bu kararmaların tamamen önüne geçmiş olabilirsiniz.

Özel anlarınız için de çiftler için kombinlenerek sunulan modellerimiz, sitemizde yer almaktadır. Bu ürünlerimizde, birbirinin çifti olan yüzükler ve kişilerin aynı modelde ekleyebilecekleri diğer aksesuarlarımız yer almaktadır. Her açıdan uyum sağlamak isteyen çiftlerin tercih ettiği bu modellerden de faydalanarak, nişan ve düğün gibi özel günlerinizdeki aksesuar problemini çözebilirsiniz. Gümüş erkek yüzüklerde en sık sipariş verilen kategori olan alyanslarda, kişiler partnerlerinin isimlerini, yüzüklerinin iç kısımlarına yazdırmak ve bir de tarih işletmek isterler. Bu taleplere de olumlu bir şekilde yanıt veriyor, yüzüğünüzde herhangi bir deformasyona sebebiyet vermeksizin, istenen isim ve tarihleri yüzüklerinize işliyoruz.Gümüş erkek yüzüklerimiz ile ilgili son olarak belirteceğimiz konu, doğal taşlar yardımı ile oluşturulmuş olan yüzüklerimizdir. Bu yüzüklerde, nadide parça olarak adlandırılacak modellerimiz yer almaktadır. Doğal taşların ahengi ile süslenen ve erkeğin ağırlığına da yakışacak bir modelde bulunan yüzüklerimizde, taşların düşmesi gibi durumlar ile karşılaşılmayacaktır. Fakat, olası aksiliklerde, yüzükleriniz firmamız tarafından garanti altında olduğundan dolayı bizlere gönderebilir ve gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz. Doğal taşlı modellerimizi tercih eden kişiler, bu taşların üzerine bazı dini sembolleri de işletebilmektedirler. En sık tercih edilen sembollerden olan Elif ve Vav sembolleri, burada sizlere örnek olabilecektir. Bunun haricinde, doğal taşları ve yüzüğün tamamını kendi elleri ile büyük bir çaba harcayarak yapan ünlü yüzük ustalarımızın yaptığı ürünleri de kategorilerimiz içerisinde inceleyeceksiniz.