Elif Vav Yüzükleri

Elif Vav Yüzükleri

Özel tasarım Nali Şerif gümüş takılarının en çok rağbet gören ürün kategorilerinden biri de Elif Vav yüzükleri kategorisidir. Elif ve Vav’ın hikayesini bilenler bu iki kelimenin üzerinde bulunduğu yüzükleri taşımak istemektedir. Arapça harfler arasında yer alan bu iki harf, bir araya geldiklerinde çok özel bir anlama kavuşmaktadırlar. Erkek gümüş yüzükler sektöründe farklı tasarım Elif Vav yüzük modellerimiz ile müşteri kitlemizi arttırmaktayız. Bunun yegâna sebebi ise tasarımlarımızın benzersizliği ve ürünlerimizin kalitesidir!

Elif Vav Yüzükleri ve Anlamları

Elif Vav yüzük anlamı olarak bakıldığında ise iki harfin yan yana gelmesi ile meydana gelen ifade ortaya çıkmaktadır. Tasavvufta Vav harfi kâinatı ifade ederken, Elif harfi de kâinatın anahtarını simgeler. Böylece hayatta meydana gelen tüm zorluklar ve sıkıntılar karşısında Yüce Allah tarafından biz kullarına sunulan bir anahtarının muhakkak var olacağını hatırlatır. Söz, nişan ve evlilik hediyesi olarak birçok insan tarafından Elif Vav yüzüklerinin tercih edilmesinin altında yatan en büyük neden ise içerisinde barındırdığı bu anlamdır. Hayatındaki gerçek yarısını bulduğuna inanan, tüm zorluklarda ve sıkıntılarda bir olacağına inanan insanlar değer verdiği kişilere, Elif Vav gümüş yüzük modellerini hediye etmeyi düşünürler. Sizler de hayatınızdaki en özel insana sıra dışı ve manevi olarak çok büyük değere sahip olan bir hediye arayışındaysanız eğer Elif vav yüzükleri çok iyi bir tercih olacaktır.

Elif Vav Erkek Gümüş Yüzükler

Elif Vav motifli erkek gümüş yüzüklerin tamamı bu kategorimizde yayımlanmaktadır. Erkek gümüş yüzükler haricinde bayan aksesuar alternatifleri de, bayan yüzükleri reyonunda sizlere sunulmaktadır. Her iki kategoriyi de inceleyebilir ve Elif vav yüzükler üzerinden seçim yaparak eşiniz ile birlikte aynı modelde yüzük kullanımı düşüncesini hayata geçirebilirsiniz. Ücretsiz kargo dahilinde sizlere sunulan gümüş takı modellerinde sınır olmadığını sizler de fark edeceksiniz.