Edep Yahu Yüzükleri

Edep Yahu Yüzükleri

Edep Yahu yüzükleri farklı kullanıcılar tarafından özel anlamları nedeniyle tercih edilebilmektedir. Ancak asıl anlamı ‘Edep Ya Hu’ şeklinde yazılımı ile netlik kazanır. Hu’dan yani Allah’tan (Yaradan’dan) biz kullarına edep vermesi için yalvarmayı ifade eder. Olası yanlışlarımızdan, hatalarımızdan ve günahlarımızdan daha yolun başında iken bizleri döndürmesini istememiz durumda ‘Edep Ya HU’ şeklinde duada bulunuruz. Edep Yahu gümüş yüzük modelleri, bu nedenle hem beyler hem de hanımlar tarafından tercih edilmektedir.

Özel Anlamlı Edep Yahu Yüzükleri

Edebimizi korumak, namusumuz ve iffetimizle yaşam sürmek konusunda oldukça zorlandığımız bu günlerde Yüce Allah’tan bize yardımcı olmasını istememiz için kullanacağımız en güzel dualardan birisi ‘Edep Ya Hu’ olacaktır. Tüm bu zorluklar karşısında maneviyatımızı yüksek tutmayı hedefleyen Nali şerif markası, erkek gümüş yüzük modelleri arasında güzel dualara yer vermektedir. Edep Yahu gümüş yüzük tasarımlarımızın tümü gerçek gümüş madeninden üretilmektedir. Ayrıca modellerimizde, özgün motifler kullanılması için usta tasarımcılarla çalışmaktayız.

Çiftler İçin Edep Yahu Yüzük Modelleri

Edep Yahu yüzükleri sadece erkekler için değil, hanımlar için de tasarlanabilmektedir. Bu nedenle bayan takıları bölümünde de aynı güzel duaları bulabileceksiniz. Hem bay, hem de bayan kategorisi altında bulabileceğiniz Edep Yahu gümüş yüzük tasarımları ile eşinizle aynı modele sahip bir takıyı taşıma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Konu takı olunca bayanlara özel seçenek bulmak kolay olsa da erkekler için maalesef durum o kadar kolay değildir. Piyasada gümüş erkek yüzüğü aradığınızda klişe seçeneklerinin dışında özel üretim bir model bulmak hayli zordur. İnce işçiliği ile ve titiz çalışmaları ile elde ettiği yüzük modellerini, talep üzerine kişisel bir sunuma kavuşturan Nali Şerif markamızdan, sizler de kendinize özel hali ile temin edebilirsiniz.