Yazın Trend Aksesuarı Gümüş Bileklikler

Küçük detaylar olarak görülse de, kıyafetler için şıklık tamamlayıcı niteliği taşıyan parçalar arasında takılarda yer almaktadır. Hatta kombinlerin en kilit ve güçlü tamamlayıcı parçaları aksesuarlar diyebiliriz. Fakat bu noktada doğru takının, doğru kıyafetle kombinlenebilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle yazın trend aksesuarı gümüş bileklikler olduğu için muazzam bileklik modelleriile kıyafetlerinizi nasıl sıradanlıktan kurtarabileceğinizi yazımızda açıkladık!

Bayan Gümüş Bileklik Modelleri İle Kombin Tamamlama

Yakın birkaç yılın yaz sezonu trendlerine bakarsanız, gümüş bileklikler ile bayan modasına yapılan dokunuşlar sizin de dikkatinizi çekecektir. Son zamanlarda bayan modasının yükselen trendleri arasında yer alan gümüş bileklik modelleri, bu sezon saltanat devrini yaşayacak. Ünlü modacıların koleksiyonları mercek altına alındığında en yeni ve yenilikçi trendler arasında su yolu bilekliklerin yer aldığı görülüyor.
Su yolu bileklikler hem gündelik yaşantı da, hem de özel davetlerde kullanılabilecek aksesuarlardır. Zirkon taşlı su yolu bileklikler üreten firmamız, aynı zamanda rahat kombinlenebilmesi açısından bu modellerin altın ve roz kaplamalı olanlarını da tasarlamaktadır. Özellikle dar paça pantolonlu takım elbiselerinizle, su yolu bilekliklerini kullanarak muazzam bir görünüm yakalayabilirsiniz. Siyah, lacivert, mavi ya da gri kıyafet seçiminize göre kaplama alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz.

Erkek Gümüş Bileklik Modelleri İle Kombin Tamamlama

Kıyafet ve aksesuar konusuna artık erkeklerde, en az bayanlar kadar özen göstermektedir. Beyler tarafından sıkça kullanılan takılar ise saatler, gözlükler, bileklikler ve cüzdanlardır. Günümüzde birçok aksesuar artık unisex hale gelmiş olsa da, markamız çatısı altında beylere özel tasarımlar yaratılarak erkek gümüş bileklik modelleri üretilmektedir.
Hard Rock bir havanın en büyük yansıması olan deri bileklikler, artık gümüşün şıklığıyla buluştularak muazzam modeller tasarlanmaktadır. Özellikle kol saati ve kot pantolon-ceket ile deri gümüş bilekliklerinizi kullanarak çarpıcı detaylar elde edebilirsiniz. Deri aksesuarlardan hoşlanmayanlar içinse saf gümüş modellerimizde mevcut. Bu modellerimizde erkeksi havanın bir diğer yansımasıdır. Maskülen dokunuşları seviyorsanız, gümüş detayların hakim olduğu bileklikler tam size göre diyebiliriz. Birden fazla erkek gümüş bileklik modeli kullanarak da, daha sert bir duruş ortaya koyabilirsiniz.