Vav Harfi Ne Anlama Geliyor?

 aksesuarlar Son dönemde çok fazla öne çıkan vav harfi takıları az çok dikkatinizi çekmiştir. Gümüş bay bayan yüzük almak isteyenlerin en çok tercih ettiği figürlerin başında vav harfi gelir. Vav harfi Arap alfabesinin 26. Harfidir ve çok özel bir anlam içerir. Bu harfin çeşitli dillerdeki anlamı 6 olarak bilinir ve yaratılışı ifade ettiği için çoğu kişi bu özelliğinden dolayı bu figürde yüzük ve kolyeler satın alır.
Kainatın simgesi sayıdan Vav harfi çoğu yerde kullanılır özellikle hat sanatıyla uğraşan kişisel bu özel harf üzerinden çok şık tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Estetik duruşu ve göze hoş gelen görüntüsü nedeniyle herkesin ortak beğenisini toplamaktadır. Özellikle takı kullananların da vav figürlü aksesuarlardır bunlar yüzük, kolye, bileklik gibi en çok tercih edilen takılar üzerine işlenir. Gümüş erkek yüzük almak isteyenlerin ilk tercihine baktığımızda ilk sıralarda vav simgeli yüzüklerin yer aldığını görebilirsiniz. Hem İslami duruşu hem de estetik duruşu nedeniyle kendi tarzlarını ifade etmek isteyenlerin gözdesi haline gelmiştir. Vav harfinin çok sayıda anlamı vardır 6 rakamı olması ve tasavvuf da 66 sayısının Allah kelimesinin karşılığı olması nedeniyle de tercih edilir. Sadece takılarda değil aynı zamanda çeşitli tablo ve aksesuarlar üzerinde de bu figürü çok sık görebilirsiniz. Birçok anlam içeren çok estetik bir görünüme sahip olanri vav harfi yüzük ve kolyeleri sayfamızda bulabilirsiniz. 

Birbirinden güzel gümüş takıların bulunduğu sayfamızda tarzınıza hitap eden her türlü aksesuar vardır. Bu aksesuar ve takıların dilerseniz kendiniz için alabilir dilerseniz de sevdiklerinize hediye etmek için alabilirsiniz. Son derece kaliteli ve kullanışlı takılar sayfamızda sizleri bekliyor. Şık, zarif ve tarzınızı ortaya çıkarak bir takı arıyorsanız gümüş sizin için en ideali olacaktır.