Toptan Gümüş Yüzük

  Gümüş yüzük gerek erkekler gerekse kadınlar tarafından ülkemizde en çok rağbet gören aksesuarlar arasındadır. Gümüş yüzük takılar ayrıca kültürel bir mirasımızdır. Osmanlı ve Selçuklu devletlerinden günümüze gümüş yüzük kullanımı vardır.

Gümüş işlemeciliği de aynı şekilde ülkemizde bir zanaat dalıdır. Ülkemiz gümüş yüzük üretiminde ve kaliteli işlemeciliklerde dünya'nın belli başlı ülkeleri arasındadır. Naliserif.com ustaları Türkiye'nin ve Dünya'nın en iyi yüzük ustaları arasındadır. Sadece imalat yüzüklerin satıldığı naliserif.com daki koleksiyonluk el işçiliği yüzüklerin fiyatlarının uygun olmasının en önemli sebebi de budur.

Toptan ve parekende olarak dünya'nın tüm ülkelerine ve ülkemizin tüm şehirlerine gümüş yüzük üreten ustalarımızın her yüzğü el işçiliği ve göz nuru ile hazırlanmaktadır. Ayrıca kullanılan malzemeler ve ek aksesuarlar 1. kalite malzeme kullanılarak seçilmektedir. Toptan gümüş yüzük üretiminde standart kalplar yerine kendi tasarımlarımızı üretiyoruz. Gümüşişçiliğinin lokomotifi olan naliserif.com kalitesi ve tasarımları ile ülkemizde ve dünyada isim yapmıştır.

Toptan satışlarımız teklif üzerinden gerçekleşmektedir. Toptan satışlarımız kalite standartlarımız gereği sadece geleneksel mağazalara yapılmaktadır. Yani internet sitesi üzerinden satış yapanlara toptan gümüş yüzük satışımız yoktur. Bu çalışmamızdaki amacımız ürünlerimizin kalite kontrolünü sağlamaktır.

Toptan Gümüş Yüzük Satışlarımız Kimlere Yöneliktir.

  • Kuyumcular ve geleneksel ticaret yapan gümüş mağazaları
  • Alışveriş merkezi mağazaları
  • Aksesuar satan mağazalar
  • Yurtdışı bayilikleri
  • Naliserif.com bayileri

 Toptan Gümüş Yüzük Modellerimiz

  • Toptan kadın gümüş yüzük
  • Toptan erkek gümüş yüzük

Toptan gümüş yüzük fiyatları ve yüzük modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizi arayarak toptan satış müşteri temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Kalite ve Kültürel Miras naliserif.com'un vazgeçilmezleridir.