Siz Tasarlayın, Biz Üretelim!

Sahibine özel hazırlanan takılar, her zaman en popüler hediyeler arasında yer almaktadır. Çünkü sadece hediyeyi sunduğunuz kişiye özle hazırlanmış olan yüzük, kolye, bileklik ya da tesbih onu inanılmaz derecede mutlu eder ve kendisinin ne kadar özel olduğunu her an anımsar. Nali Şerif’te sevdiklerinizi kişiye özel aksesuarlar ile mutlu etmek çok kolay! Naliserif.com’daki kişiye özel kategorisini ziyaret ederek beğendiğiniz ürünü anında özelleştirebilirsiniz.
Siz tasarlayın, biz üretelim sloganıyla yola çıkan Nali Şerif Gümüş, tüm siparişlerinizde gerçek gümüş kullanmakta olup, taleplerinizi özenle yerine getirmektedir. Uygun fiyat etiketi ve kaliteli ürün prensiplerinden 27 yıldır ödün vermeyen markamız çeşitli ödeme seçenekleriyle de müşterilerini mutlu etmektedir. Peki, sizin için çok değerli olan biri için kişiye özel hangi ürünü hediye almalısınız?

Kişiye Özel Kolyeler

Ramazan bayramına sayılı günler kala sevdiklerinizin ismini gümüş kolye üzerine yazdırabilirsiniz. 925 ayar kişiye özel kolyeler, ömür boyu üzerinde taşıyabileceğiniz kalitede üretilmektedir. Ayrıca hediye amaçlı isimli gümüş kolye modellerimize de göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz bir tasarımın üzerine sizin ve hediye edeceğiniz kişinin ismini birlikte yazdırabilirsiniz.

Kişiye Özel Yüzükler

Hediye konusunda diğer güzel bir fikir ise kişiye özel gümüş yüzük satın almaktır. Yüzükler, günlük hayatta en sık kullanılmakta olan takılardır. Bu nedenle özel yüzük tasarlayarak, kişinin zevkine en uygun hediyeyi vermek istiyorsanız kişiye özel yüzükler reyonumuzdan sipariş verebilirsiniz. Taşlı ya da taşsız yüzükler üzerinde tasarım gücünüze bağlı olarak harikalar yaratabilir, yan semboller ekletebilir veya istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz.
Kişiye Özel Tesbihler

Erkekler için vazgeçilmez aksesuar niteliğinde olan tesbihleri de özelleştirebilirsiniz. Dilerseniz çift başlı bir gümüş tesbih üretmemizi talep edebilir ve eşinizle sizin isminizi birlikte yazdırabilirsiniz. 925 ayar gümüşten üretilen teşbihinizi gelin beraber tasarlayalım!

Kişiye Özel Alyanslar

Şık ve klasik seçeneklerden biri de alyanslardır. Evlilik yıl dönümüzde eşiniz için ona özel bir alyans tasarlamaya ne dersiniz? Web sitemiz üzerinden inceleyebileceğiniz alyans modellerinden birini beğenerek, çift yüzük ya da tek alyans yapılmasını isteyebilirsiniz. Tüm talepleriniz 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanarak, adresinize ücretsiz kargoyla teslim edecektir.