Gümüş Yüzük mü Çelik Yüzük mü?

Yüzük dünyasında her geçen gün farklı modeller fırtına estiriyor. Bu modellerin imalatında kullanılan malzemeler ise genellikle altın, gümüş ve çelik oluyor. Ancak fiyatlarının daha cazip olmasından dolayı gümüş yüzük, insanların ilk tercihlerinden biri haline geldi diyebiliriz. Peki, fiyat uygunluğuna göre seçim yapıldığında gümüş yüzük mü çelik yüzük mü alınmalıdır?

Fiyatlarına Göre Gümüş Yüzük mü Çelik Yüzük mü?

Gümüş, değerli madenler arasındadır ve bu nedenle gümüş yüzük fiyatları çelik ürünlere göre bir seviye yukarıda yer almaktadır. Ancak görüntü bakımından değerlendirdiğimizde ise gümüşün işlenebilir özelliğinden kaynaklı daha şık bir görüntü oluşturduğunu ifade edebiliriz. Örneğin çelikten imal edilen bir aksesuar ile gümüş yüzük ürününü yan yana getirdiğinizde, gümüşün daha şık durduğunu net bir şekilde anlayabilirsiniz. Düğün, nişan, söz gibi özel günlerde genellikle gümüş alyans kullananlar, usta işçilik ile göz kamaştırıcı modellerin tasarlanmış olmasından etkilenmektedirler.

Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Çelik erkek ürünlerine nazaran (bileklik, yüzük, kolye vb.) gümüş aksesuarlar daha çok tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise gümüş kullanılarak yapılan modellerin, çok farklı konseptlerle farklı tasarımlar oluşturmasıdır. Çelik yüzükler genellikle düz modellerden oluşmaktadır. Oysa erkek gümüş yüzük alanından örnek vermek gerekirse; doğal taşlı yüzükler, kördüğüm gibi yazılı yüzükler, Erbaini İdrisiyye yüzükleri ve Nali Şerif yüzükleri gibi birbirinden farklı modeller bulunmaktadır.

Gümüş yüzük fiyatları için en uygun online mağazayı arıyorsanız, Naliserif.com web sitesini tercih edebilirsiniz. Özellikle ücretsiz kargo ve taksitli ödeme avantajlarından faydalanarak güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Gümüş alyans kullananlar genellikle çift gümüş yüzükleri çok beğendikleri için bünyemizde çiftlere özel tasarımlarda bulundurmaktayız. Beğendiğiniz herhangi bir modelin, çift şeklinde satılıp satılmadığını sitemiz üzerinden canlı destek bölümüyle bizlere sorabilirsiniz.

Gümüş yüzük mü çelik yüzük mü konusunda karar verme aşamasında, çelik ürünlerde kesim işleminin kolaylıkla yapılamadığını da unutmayınız. Örneğin çelikten üretilen yüzük ile uyuyakaldığınızda parmağınızda şişme olursa, deriniz zarar görebilir ve yüzüğü kestirmek istediğinizde de bu işlem kolay bir şekilde gerçekleşmeyebilir. En uygun gümüş yüzük fiyatları ile mücevher sahibi olmak için sitemizi ziyaret etmenizi öneririz…