Gümüş Yüzük Fiyatları

 Doğal kaynaklardan gümüş,metalik rengi ve parlaklığıyla dikkat çeken değerli bir elementtir. M.Ö. Mısırlılar, Persliler ve Çinliler tarafından ticaret aracı olarak kullanılırken,günümüzde daha çok kaliteli takı yapımında kullanılmaktadır. Bayanların en fazla tercih ettiği gümüş yüzük fiyatları doğada daha az bulunan zümrüt, pırlanta ve altın gibi değerli rakiplerine göre her zaman uygundur.

925 ayar olarak üretilen bu yüzük çeşitleri arasında; taşlı, başparmak yüzükleri, ay yıldızlı takılar, taşsız sade alyanslar ve isteğinize uygun motifler içeren seçenekleri bulmak mümkün. Günümüzde daha çok birkaç rengin bir arada kullanıldığı takılar popüler olduğu için gümüş yüzüklerin de değişik renklerde üretildiğini görüyoruz. Kırmızı, mavi ve altın sarısı taşlarla işlenebilen gümüş takılar, piyasadaki talep oranına göre çoklu olarak da imal edilebiliyor. Ayrıca özel tasarımlardan hoşlanan bayanlar arasında kişisel yüzükler yaptırmak artık daha da yaygınlaştı diyebiliriz. Çünkü bayanlar, genellikle yapıları itibariyle herkeste olan bir objenin kullanımından rahatsız olurlar. Bu nedenle özel tasarım yüzüklere, kolyelere, halhallara ilgi giderek artmaktadır. Bu haliyle özel takılar segmentindeki fiyat aralığını etkilemektedir.

Sevdiğinizin İsmini Yüzüğünüzde Taşıyın!

Özel tasarım gümüş yüzükler arasında sıklıkla tercih edilen model ise işlemeli takılardır. Pek çok bayanın parmağını süsleyen bu takılar, değişik motiflerde ve renklerde işlenebilmektedir. Bu motiflerin üzerine ya da yüzüğün iç kısmına, sevdiğiniz birinin ismini yazdırmanızda mümkün. Böylelikle hem özel tasarımı olan bir takıya sahip olabilir, hem de sevdiğinizin ismini yüzüğünüzde taşıyabilirsiniz…

Fantezi Yüzükler

İsteğe göre işlenerek yapılan fantezi yüzükler de, günümüzde en çok satan modeller arasında yer almaktadır. Her ne kadar piyasada farklı renk ve tasarımda imal edilmiş fantezi takılar bulunsa da, kişiler genellikle özel üretim yüzükleri tercih etmektedir. Bu nedenle kişinin belirleyeceği modele, üründe özel bir taş kullanılıp kullanılmayacağına ve gümüşün gramına bağlı olarak fiyat etiketi oluşmaktadır.