Gümüş Kolye Zincir Uyumu

Abartısız gümüş kolyeler, günlük kullanıma daha uygun oldukları için her kadının vazgeçilmezleri arasındadır. Ancak bayanlar çoğunlukla saf gümüşten elde edilen kolye uçlarını, farklı zincirlerle tamamlayarak değişik kombin yaratmanın yollarını ararlar. Bilakis özel bir davete ya da önemli bir iş toplantısına katılacakları zaman takılarına ayrı bir özen gösteren kadınlar, gümüş kolye zincir uyumunu yakalayabilmek için çokça zaman harcarlar.

Gümüş Kolye İle Zincir Uyumu

Standartlara uygun bir şekilde tedarik edilen gümüş elementi farklı motiflerle ya da taşlarla süslenerek değişik modellerde takılara dönüştürülmektedir. Mücevher kutularının parlak vazgeçilmezleri arasında yer alan bu takılar kimi zaman yıldız, kalp, elma şeklinde üretilirken kimi zaman da farklı uzunlukların bir arada kullanılması sonucunda kristal şeklinde tasarlanabiliyor. Söz konusu kolye ucu modellerini ve motiflerini arttırmak mümkün. Çünkü piyasada her geçen gün değişik bir tarz, farklı bir tasarım gözlemliyoruz. Koleksiyoncular bayanlara bambaşka motifler ile hitap edebilmek için her gün yeni bir modeli beğeniye sunuyorlar.

Kolyelerin uçları değişken olsa da, taşıyıcıları hep aynıdır; zincirler. Ancak zincir çeşidi de oldukça fazla olduğu için bayanlar ikili arasında kombin yaparken zorlanmaktadır. Parlak renk patlamaları yaratmak istiyorsanız, gümüşün rengi rengini tercih etmeli ve taşlı bir kolye ucu kullanmalısınız. Daha narin bir kombin oluşturmak istiyorsanız, tercihinizi ince zincir-orta büyüklükte kolye ucundan yana kullanmalısınız.

Gümüş kolyelerde zirkon taşı da sıkça kullanıldığı için zirkon parlak taşlı gri renk tonunda takımları seçebilirsiniz. Yada iç içe geçmiş ayarlanabilir zincirlerin rahatlığından yararlanarak, isminizi de yazdırabilirsiniz. Kimliğinizi yansıtmak için sade ürünleri seviyorsanız, minimalistbir görünüm yakalayabilmek adına zarif bir zincir ile kolye ucunu tek başına kullanmalısınız. Özellikle her iki nesneyi de gümüş renginde seçerek, minimalizm ideolojisine uygun bir takı oluşturabilirsiniz.