Erbaini İdrisiyye Yüzüğü Fiyatı

Erbaini idrisiyye yüzükleri firmamız bünyesinde iki farklı tasarımda satışa sunulmaktadır. Bunlar; Erbaini İdrisiyye 3. İsmi Şerif ve Erbaini İdrisiyye 15. İsmi Şerif modelleridir. Renk olarak ise kırmızı, siyah ve yeşil yüzükler bulunmaktadır. Renk seçiminiz ne olursa olsun, Erbaini idrisiyye yüzüğü fiyatı değişmez ve sadece 99 TL karşılığında faziletlerle dolu olan bu yüzükleri satın alabilirsiniz. 3.ismi şerif ve 15.ismi şerif, akik taşı üzerine oyma tekniği kullanılarak yazılmıştır. Ürünlerin tümü 925 ayar gümüştür. Etikette belirtilen “99 TL” 1 adet Erbaini idrisiyye yüzük fiyatıdır. Hem bayan, hem de erkek gümüş yüzük kategorisinde Erbaini İdrisiyye yüzükleri bulunmaktadır.
erbaini idrisiyye yüzüğü fiyatı ne kadar

Erbaini İdrisiyye Erkek Gümüş Yüzük

925 ayar gümüş üzerine akik taşı kullanılarak erkek gümüş yüzük tasarımı yapılmaktadır. Akik taşının üzerine ise oyma ile işleme yapılmıştır. Aşağıda gördüğünüz modellerden birbirinden tek bir farkla ayrışmaktadır. Oda; ilk modelde yüzüğün ön kısmına Erbaini İdrisiyye 3. İsmi Şerif, arka kısmına ise 15. İsmi Şerif yazılmıştır. İkinci tasarımın ön yüzeyinde Erbaini İdrisiyye 15. İsmi Şerif, arka yüzeyinde ise 3. İsmi Şerif yer almaktadır. Her iki Erbaini idrisiyye yüzüğü fiyatı da aynıdır. Web sitemiz üzerinden sipariş verebilir, sadece 99 TL’ye bu tasarımları satın alabilirsiniz.

Erbaini İdrisiyye Bayan Gümüş Yüzük

Naliserif.com adresinde sergilediğimiz Erbaini İdrisiyye yüzükleri, “Bayan Yüzükler” kategorisinde de bulunmaktadır. Bayanlara özel tasarladığımız bu yüzüklerde de; siyah, yeşil ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ürünlerimizin ömür boyu garantisi bulunmakta ve Ücretsiz Kargo avantajıyla birlikte yollanmaktadır. Siparişleriniz öncesinde Erbaini idrisiyye yüzüğü fiyatı ile ilgili ya da tasarımlarla alakadar sormak istediklerinizi, sitemiz canlı destek kısmından ya da firmamız iletişim numaralarından bizlere iletebilirsiniz.
Nali Şerif Gümüş firması, sektörün öncü markalarından biri olmakla kalmayıp müşterilerine daima en kaliteli ürünü ve en uygun fiyatı sunabilmek için çalışmaktadır. Bu nedenle firmamız bünyesinde tasarlanan Erbaini idrisiyye yüzüklerinden birini satın almak istediğinizde, hem kalite hem de fiyat olarak rahat edebilirsiniz.