En Yeni Bayan Gümüş Yüzük Modelleri

Özel günlerde tüm beğenileri toplamak ve tarzıyla modernliğini yansıtmak isteyenler için en yeni bayan gümüş yüzük modelleri listesini hazırladık. Kadınların hem özel günlerde, hem de günlük hayatta kullandıkları en önemli aksesuar şüphesiz ki gümüş yüzüklerdir. Bu nedenle 2018 yılında hangi yüzüğü almayız ve bayan gümüş yüzük çeşitleri içerisinde en yeni modeller hangileri sizler için sıraladık. Bu yıl yepyeni modeller bizleri karşılarken, bazı eski tasarımlar ise halen popülerliği koruyor. İşte detaylarıyla birlikte 3 yeni bayan gümüş yüzük tasarımı…
 

1) Beştaş Sıralı Gümüş Yüzükler

2018 gümüş yüzük bayan koleksiyonlarının en dikkat çekici modeli beştaş yüzükler oluyor. Yoğun parıltısı ile göz kamaştıran bu yüzükler, kullanıcısının bulunduğu ortamda ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Anlamı itibariyle sadakat, sevgi, bereket, mutluluk ve huzuru simgeleyen bu takılarla tüm dikkatleri kolayca üzerinize çekebilirsiniz. Naliserif.com’da bulunan hangi beştaş yüzüğü almalıyım derseniz; korkusuz cesur bir ışıltı ya da mütevazi bir ışıltı arasında seçim yaparak karar vermelisiniz önerisinde bulunabiliriz.
 

2) Kişiye Özel Tasarımlar

Nali Şerif Gümüş olarak en yeni bayan gümüş yüzük modelleri listesinde kişiye özel tasarımlara da yer verdik. Çünkü kişiselleştirilmiş aksesuarlar her dönem trend olmaya devam ediyor. Özel tasarım yüzükler, günün her diliminde anı yakalayabilmeniz için sadece size özel ürettiğimiz takılardır. Elbette ki firmamız bünyesindeki bayan gümüş yüzük çeşitleri bunlarla da sınırlı değil.
 

3) Arapça Hafız Yüzükleri

Dini yoğunlukta bir hayat tarzı benimseyenler için Elif yüzükleri, Vav yüzükleri ve Arapça Hafız yüzükleri tasarlamaktayız. Yaprak görünümlü, çiçek görünümlü veya oval formda bulabileceğiniz bu yüzükler ayrıca isteğinize bağlı olarak taşlıda üretilebilmektedir. Seçim şansınız yüksek olsun diye çeşidimizi oldukça fazla tuttuk. Bazı modellerimizde roz kaplama ve altın kaplama kullandık. Arapça Hafız yüzükleri daha yakından incelemek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Gümüş yüzük bayan tasarımları denilince ilk akla gelen tektaş yüzükler olduğu için bu yüzükler her dönem en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle listemizee tektaş, tam tur ve fantezi taşlı yüzükleri almadık. Ancak şıklığınızı tamamlamak için sizin tercihiniz tam tur alyans ya da tektaş yüzükten yanaysa özenle işlenerek, sizlerin beğenisine sunulan tüm modellerimizi Naliserif.com’da bulabilirsiniz…