Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük Tasarımları

Milletlerin, kendilerine özgü sembolü olan bir bayrakları bulunmaktadır. Her millet, ulusunu simgeleyen bir bayrak tasarlatmaktadır. Bu objeler, ulusların varlığını ve bağımsızlıklarını temsil etmekte, milletin kutsal simgesi olarak sayılmaktadır. Bayrak olmadan hiçbir şekilde bağımsızlıktan söz edilemeyeceği için bayrağa saygı durmak gereklidir. Türk milletinin bayrağındaki sembollerin ise ayrı bir önemi vardır: Yıldız ulusumuzu, ay İslamiyet’i temsil etmektedir. Ayrıca sengini de şehitlerimizin kanından almaktadır.

 

 

                                                                     kirmizi-kristal-kesim-tasli-turk-bayragi-ay-yildiz-gumus-erkek-yuzuk

Nali Şerif olarak sizlerin kutsal simgemizi her daim yanınızda taşıyabilmeniz için ay yıldızlı yüzük koleksiyonu hazırladık. Ay ve yıldız motiflerinin özenli bir şekilde gümüş üzerine işlendiği bu tasarımlar, hem simgelerin anlamları hem de Türk dünyası açısından oldukça önemlidir. Özel yüzükler arasında gösterebileceğimiz Ay yıldız erkek gümüş yüzük modellerimiz çok uygun fiyatlara satılmaktadır.

ay-yildiz-turk-bayragi-gumus-erkek-yuzuk-NS5099ay-yildiz-turk-bayragi-gumus-erkek-yuzugu-NS2263turk-bayragi-ay-yildiz-925-ayar-gumus-erkek-yuzugu
 
Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük Tasarımlarının Özellikleri
 
Ay yıldız erkek gümüş yüzük tasarımlarımızın tamamı 925 ayar gümüş kullanımından yapılmaktadır. Tümünde el işçiliği mevcut ve bazılarında özel taşlar kullanılmıştır. Kıymetli taş olarak firmamız bünyesinde onxy zirkon taşlı ve kırmızı kristal taşlı ay yıldızlı gümüş yüzük bulabilirsiniz. Fon açısından ise ürünleri iki ayrı sınıfa ayırabiliriz. Kiminde kırmızı fon üzerine ay yıldız sembolleri işlenirken, kiminde ise gümüş fon üzerine “Türkiye Cumhuriyeti” yazılmakta ve ulusumuzun simgesi yerleştirilmektedir.
 
Doğal taşlı gümüş yüzük seven müşterilerimiz için de modelin yan kısımlarını ay-yıldız motifiyle süslemekteyiz. Böylelikle hem doğal taşların yararlarını hissetmek, hem de milletimize özgü bu sembolü sürekli üzerinde taşımak isteyenlere özel ürün imalatı yapmış oluyoruz. Ay yıldızlı gümüş yüzük modellerimizin çoğunluğu yuvarlak formdadır fakat kare ve oval form isteyenler için de ürünlerimiz mevcuttur. Yüzüklerin kenarlarında değişik işlemeler kullanıldığı için tarzınıza uygun bir modeli anında keşfedebilirsiniz. Bunun için firmamızın resmi web sitesi olan Naliserif.com’u ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
 
Ay yıldız erkek gümüş yüzük seçimi için henüz alternatifiniz bitmedi. Ülkemizin sınırlarını simgeleyen Türkiye haritasının özenle işlendiği bir modelimiz bulunmaktadır. Dilerseniz web sitemizde yer alan Erkek Gümüş Yüzükler kategorisinde ay-yıldızlı ürünlerimizi sergilediğimiz reyonu dolaşabilirsiniz. Burada bulunan ürünler size şıklık katarken, aynı zamanda kutsal bayrağımızın simgesini taşımanızın gururunu da yaşatacaktır.