Yamulan Gümüş Yüzük Nasıl Düzeltilir?

Yamulan Gümüş Yüzük Nasıl Düzeltilir?

Yüzük yamulması, her aksesuar kullanıcısının başına gelebilecek bir durumdur. Çünkü günlük hayatta kullandığımız yüzükler fark etmeksizin herhangi bir darbeye maruz kalabiliyorlar. Bu nedenle yamulan gümüş yüzük nasıl düzeltilir farklı metotlarıyla birlikte sizlere anlatmaya çalıştık. Dilerseniz, yüzüğünüz kurtarılmayacak durumdaysa uygun fiyatlı 2019 gümüş yüzük modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz…

Yamulan Gümüş Yüzük Nasıl Düzeltilir?

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki yamulan yüzüğü, evdeki çeşitli nesneler ile kendiniz düzeltmeye çalışmayın. Ustalıkla yapılmayan çalışmalar, yüzüğünüzün hem çizilmesine hem de daha kötü bir duruma gelmesine neden olabilir. Peki, yamulan gümüş yüzük nasıl düzeltilir?

Mücevheratçı, takı tasarımcısı ya da aksesuar üreticisi olan bir yere giderek takınızın yamukluğunu düzelttirebilirsiniz. Fakat bu konuda kesinlik yoktur. Çünkü bazı modellerde çok fazla işleme mevcuttur ki bu modellerin eski haline döndürülmesi bir hayli zordur. Sizin de yamulan yüzüğünüzün üzerinde yoğun işleme varsa işinde usta bir tasarımcıya götürmenizi tavsiye ederiz.

Diğer yandan bazı gümüş yüzük modellerinde de kıymetli taşlar kullanılmaktadır. Eğer taşlı bir aksesuar satın aldıysanız ve yamukluk taşın olduğu yüzeydeyse (üst kısmı taşlı ya da yan hatları taşlı olan yüzükler mevcut) bu modelinde tamir edilmesi zordur. Ürün onarılsa dahi taşların zarar görmesi çok muhtemel bir durumdur. Yamulan gümüş yüzük nasıl düzeltilir sorusuna yanıt verdikten sonra isterseniz uygun fiyatlı 2019 gümüş yüzük modellerini sizlerle paylaşalım.

Uygun Fiyatlı 2019 Gümüş Yüzük Modelleri

Yüzük yamulması gibi durumlarda takınız ilk halini alamayacak kadar hasar gördüyse yeni dönem tasarımlara anında sahip olabilirsiniz. Üstelik yeni yıla özel indirim avantajlarıyla! Bu yıl özellikle fantezi taşlı yüzükler, dini semboller içeren takılar, isim yazılı alyanslar, doğal taşlı yüzükler, Türk Osmanlı yüzükleri, tek taş alyanslar ve tam tur sıralı ürünler uygun fiyatlı 2019 gümüş yüzük modelleri arasında yer almaktadır. www.naliserif.com’daher modele özel kategori bulunmaktadır. Bu kategorileri inceleyerek, ürünlerin tüm desen ve renklerini görebilirsiniz. Beğendiğiniz modele kapıda ödeme, taksitli ödeme ve indirim avantajlarıyla 3 gün içerisinde sahip olabilirsiniz. Sipariş verilen ürün 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilmektedir.

Etiketler: yamulan gümüş yüzük nasıl düzeltilir, yüzük yamulması, uygun fiyatlı 2019 gümüş yüzük modelleri
Mart 11, 2019
Listeye dön