Tek Taş Alyans Gümüş Yüzükler

Tek Taş Alyans Gümüş Yüzükler

Çok eskiden beri alyans evliliğin simgesi olarak görülmektedir. Evlilik yapan her çift mutlaka alyans takmak ister. Son zamanlarda ise alyansa alternatif olarak tek taş yüzüklerin de kullanıldığını gözlemlemeye başladık. Oldukça geniş seçeneklerle tüketiciye sunulan bu takılar, özellikle altın kullanmayı sevmeyen bireyler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Hatta öyle ki tek taş alyans gümüş yüzükler segmentindeki tercih oranına baktığımızda, verilerin neredeyse altın alyans kullananlar kadar çoğalmış durumda olduğu görülmektedir.

Gümüş Yüzük Alyans Modelleri

Tarih boyunca gümüş takılar kraliçeler, halktan erkekler ve kadınlar, krallar, rahipler tarafından farklı sosyal statüleri, inançları ve kişilikleri belli etmek amacıyla kullanılan sembollerdir. Ancak bu elementin ilk kullanımlarında genellikle düz olarak modeller üretilmekteydi. Sonrasında gelişen teknolojiyle birlikte çeşit çeşit motifler işlenerek, daha cezbedici görseller oluşturuldu. Günümüzde ise her zevke ve her bütçeye göre gümüş yüzük alyans modelleri bulunmaktadır.

Hızlı bir şekilde altının yerini tutmaya başlayan bu modeller, kişiye özel ya da toplu olarak imal edilmektedir. Özel tasarımlarda isim yazdırmak, kişinin sevdiği bir objeyi motife ekletmek ya da beğenilen renklerin kullanılması mümkün. Ancak çeşit arttıkça piyasada imitasyon ürünlerde de artış görüldüğü için kişiler gerçeklik oranını çözümlemekte zorlanıyorlar.

Tek Taş Alyans Gümüş Yüzükler 925 Ayar Olmalı

Gümüşün kalitesi her zaman aynı altın elementi gibi ayarında gizlidir. Her zaman hangi türde olursa olsun gümüşün ayarının önemi 925 ayar olması ile belirlenir. Bu nedenle tek taş alyans satın alırken, kutusundaki satış belgesine ya da iç tarafına yazılan ayar numarasına bakılmalıdır.

Çiftler İçin Aynı Model Yüzükler

Evlilik yapacak olanlar için veya alyansını yenilemek isteyenler için aynı model yüzükler kolayca yapılmakta. Çift olarak seçilen alyanslarda istenildiği an özel tasarımlarla birlikte bireylerin isimleri, hem içlerine hem de yüzüklerin üstlerine yazdırılabilir. Alyans içine isim ve sevgi sözcükleri yazdırma işlemi, iyi bir gümüş tasarımcısına teslim edildiğinde kısa bir süre içinde yapılabilir. Ayrıca çift gümüş yüzükler de arzu edilen renklerde kullanılabilmektedir.

Etiketler: evlilik yüzüğü, gümüş yüzük, alyans yüzük
Nisan 22, 2018
Listeye dön