Tamtur Gümüş Yüzük Nedir?

Tamtur Gümüş Yüzük Nedir?

Tamtur gümüş yüzük modelleri, tasarım açısından göz kamaştırıcı bir özelliğe sahip olduğu için bayanların gözdesi konumundadır. Özellikle evlilik aşamasında olan bayanlar sarı altın alyans takmak yerine tamtur gümüş yüzük tercih etmektedir. Hem fiyat, hem de ışıltılı tasarım tamtur yüzüklerin yoğun ilgi görmesinde etkilidir. Diğer yandan kalınlık ve incelik bakımından da tamtur yüzüklerde seçim şansının olması bu modellere ilgiyi arttırmaktadır. Bakın tamtur gümüş yüzük nedir ve yeni sezon tasarımları nasıldır?

Tamtur Gümüş Yüzük Nedir?

Her dönem popülerliğini koruyan, kadınların her daim gözde seçimlerinden biri olan tamtur gümüş yüzük nedir öncelikle bilmeyenler için açıklık getirelim. Yüzüğün tüm çevresinin küçük taşlarla dolatılmasına ve bu taşların sıralı bir şekilde dizayn edilmesine tamtur adı verilmektedir. Tamtur gümüş yüzük tek sıralı, 3 sıralı ve 5 sıralı olacak şekilde üretilmektedir. Bu nedenle model, yüzük çevresinde taşların kaç sıra olduğuna göre isimlendirilmektedir.

Örneğin; web sitemizde bulunan NS2951 kodlu üründe onxy zirkon taşı ile tek sıra halinde bir yüzük modeli üretildiği için tasarım Onxy Zirkon Taşlı Altın Kaplamalı Gümüş Tek Sıralı Tam Tur Alyans olarak adlandırıldı. Yine NS2949 kodlu üründe ise 5 sıra değerli taş kullanıldığı için modele 5 Sıralı Tam Tur Alyans ismi verildi. 

Tamtur Gümüş Yüzük Modelleri

Tamtur gümüş yüzüklerde taşlar kare, yuvarlak ya da farklı bir şekilde kesilerek modellere yerleştirilebilmektedir. Ayrıca elmas montürlü tasarımlarda üretilmektedir. Özellikle bu sezon moda olan elmas montürlü tamtur gümüş yüzük modelleri zirkon, firuze ve onxy gibi kıymetli taşlarla süslenmekte ve bayanların beğenisine sunulmaktadır. Bu modellerin fiyatları da oldukça uygundur. 69 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla hemen elmas montürlü alyanslara sahip olabilirsiniz.

2019 tamtur gümüş yüzük modellerinde tek sıralı tasarımlar 65 liraya satılmaktadır. 3 sıralı zirkon-onxy taşlı ürünümüz ise 99 TL’den satışa sunulmuştur. Son olarak 5 sıralı tam tur alyans modellerimizi de 139 TL’ye sizlerin beğenisine sunmaktayız. Online mağazamızda bulunan tamtur gümüş yüzük ürünlerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır. Ayrıca modelimizin altın ve roz kaplamalı olanları da mevcuttur.

Etiketler: tamtur gümüş yüzük nedir, tamtur gümüş yüzük modelleri, tamtur gümüş yüzük
Mart 10, 2019
Listeye dön