Söz İçin Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Söz İçin Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Erkek gümüş alyans tekli olarak alınabilmekte ve söz merasimi için kullanılabilmektedir. Söz kesmek adı altında gerçekleştirilen bu organizasyonda çiftler illa ki aynı modeli almak zorunda değildir. Özellikle bayanların söz yüzüğü olarak altın, erkeklerinse gümüş istemesi sebebiyle farklı modellerin satın alınması gayet normaldir. Yazımız içerisinde hem uygun fiyatlı, hem de yeni sezon tasarımlara sahip söz için erkek gümüş yüzük modelleri yer almaktadır. Evlilik sürecinde bütçenizi sarsmadan erkek söz alyansı almak istiyorsanız, web sitemizdeki modeller arasından seçim alabilirsiniz. Tamamen ücretsiz kargo, kapıda ödeme veya taksitli ödeme seçenekleriyle dilediğiniz alyansa anında sahip olabilirsiniz.

Söz İçin Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Evlilik kararı olan gelin ve damat adayının en büyük heyecanı hiç şüphesiz alyans seçimidir. Çünkü çiftler, ömür boyu kullanacakları alyansların hem güzel, hem de modern bir tasarıma sahip olmasını arzulamaktadır. Uzun süre parmaklarında taşıyacakları bu yüzükleri seçmek, birçok model arasından kolay olmamaktadır. Bu nedenle fikir verebilmesi açısından oluşturduğumuz bu yazıda, söz için erkek gümüş yüzük modelleri bulunmaktadır. Bayan söz yüzüğü fikirleri için diğer blog yazılarımızdan yardım alabilirsiniz.

Erkek söz alyansı taşlı, tuğralı, isim yazılı, değişik desenli, taşsız ve tarih yazılı modeller olabilir. Bu alanda tamamen zevkinize göre seçim yapabileceğiniz binlerce farklı tasarım mevcut. Örneğin isim yazılı modellerde Türkçe haricinde Arapça ya da Göktürkçe isim yazılı yüzükleri tercih edebilirsiniz. Tuğralı tasarımlarda ise siyah mine dışında kırmızı veya mavi mineli söz için erkek gümüş yüzük modelleri içerisinden seçim yapabilirsiniz. Osmanlı Tuğrasının özenle işlenildiği bu modellerin yan hatlarında değişik motifler bulunmaktadır. Fakat motif yerine değişebilir yan sembollerinde kullanılmasını talep edebilirsiniz.

Erkek gümüş alyans tekli alınacağında, önünüze daha fazla deseni kaplayan geniş bir yelpaze açılmaktadır. Çünkü çift ürünlerinde belirli bir modelin bay ve bayan tasarımları üretilmektedir. Oysaki erkek söz alyansı kategorisinde Osmanlı Tuğrası gibi birçok farklı motifin işlenildiği yüzükler yer almaktadır. Söz için erkek gümüş yüzük modellerinin fiyatları, belirleyeceğiniz modelin ağırlığına ve işçilik düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Fakat genel olarak incelediğinizde gümüş erkek yüzüklerinin çok uygun fiyata sunulduğunu sizde fark edeceksinizdir.

Etiketler: erkek gümüş alyans tekli, söz için erkek gümüş yüzük modelleri, erkek söz alyansı
Nisan 25, 2019
Listeye dön