Söz İçin Erkek Gümüş Alyans Modelleri

Söz İçin Erkek Gümüş Alyans Modelleri

Düğün yolunda birçok harcama yapan gelin ve erkek tarafları, bütçelerini daha fazla sarsmamak adına söz için erkek gümüş alyans modellerini tercih etmektedir. Onlarca hatta yüzlerce farklı çeşidi bulunan erkek gümüş alyanslarının altın kaplamalı olanları da mevcut. Bu nedenle fiyat açısından uygun olduğu için gümüşü tercih edenler, altın kaplamalı ürünleri de inceleyebilirler. Ancak renk açısından gümüş, altına nazaran daha ilgi çekici durmaktadır. Özellikle erkekte altın sarısı rengi rahatsız edici olabiliyor. Bu nedenle söz için erkek gümüş alyans modelleri daha çok tercih edilmekte diyebiliriz.

Erkek Gümüş Alyans Fiyatları 2019 Yılında Oldukça Uygun!

Gümüş alyans fiyatları modelde kullanılan işçilik oranına ve gümüşün alım-satım fiyatına göre her yıl değişmektedir. Bu fiyat dalgalanması söz için erkek gümüş alyans modellerinde de geçerlidir. Farklı renk ve tasarımlarda üretilen erkek gümüş alyans fiyatları 2019 yılında 150 ila 300 TL arasında değişiyor. İmalatı gerçekleştirilen modeller arasında altın kaplamalı seçeneklerde mevcut. Fakat beyler genellikle kaplamasız gümüş alyansı tercih etmektedir.

Söz İçin Erkek Gümüş Alyans Modelleri

En çok tercih edilen söz için erkek gümüş alyans modelleri; kişiye özel isimli ürünler, Arapça isimli alyanslar, bombeli modeller ve Göktürkçe Türk yazılı yüzüklerdir. Arapça isimli alyanslarda genellikle hanımlarınki altın kaplama, beylerinki ise kaplamasız olarak tasarlanmaktadır. Kişiye özel isimli ürünlerde ise roz kaplama daha çok beğenilmektedir. Göktürkçe Türk yazılı yüzükler çiftlere özel kombin yapılabilmekte ve aynı renkte bay-bayan yüzükleri üretilebilmektedir. Yan taraflarında modern işlemelerin bulunduğu bu yüzüklerde, mavi üst yüzey üzerine Göktürkçe Türk yazılmaktadır. Sarı-mavi renk bütünlüğü ile parmakta oldukça şık duran modellerden biridir.

Söz İçin Bayan Gümüş Alyans Modelleri

Bayan gümüş alyans fiyatları da, erkek takılarında olduğu gibi gram ağırlığı, işçilik oranı ve kullanılan materyalin cinsine göre belirlenmektedir. Ayrıca alyanslar çift olarak alındığında çok daha uyguna gelmektedir. Örneğin; Arapça isim yazılı olan bayan gümüş alyans fiyatı 200 TL. Arapça isimli söz için erkek gümüş alyans modelleri de 200 TL. Ancak 925 ayar gümüşten üretilen bu alyanslar çift şeklinde satın alındığında ikisi birlikte 350 liraya gelmektedir. Bayanlar tamtur alyansları, roz kaplamalı alyans modellerini ve tektaş alyansları da sözde takmak için tercih etmektedir.

Etiketler: söz için erkek gümüş alyans modelleri, gümüş alyans fiyatları, erkek gümüş alyans fiyatları 2019
Nisan 24, 2019
Listeye dön