Sitrin Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

Sitrin Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

Sitrin taşlı gümüş yüzük modelleri en şık ve otantik tasarımlarıyla Nali Şerif Gümüş’te! Taşlı aksesuarlarımız arasında sitrin taşlı yüzük, açık kahve ve sarı arasındaki renk tonuyla en çok beğenilen takılarımızdan biridir. Yarı değerli taşlar içerisinde yer alan sitrin, herkesçe çok beğenilen bu rengini yapısındaki titanyum ve manganezin oluşum esnasında yüksek basınç ve ısıyla etkileşime girmesine borçludur. Rengi haricinde görüntüsü de cezbedicidir. Sitrin taşlı gümüş yüzük modelleri nadir, parlak ve pürüzsüz bir yapıya sahiptir.

Sitrin taşlı erkek yüzük ve bayan yüzüğü üreticilerinden olan Nali Şerif, tasarımlarında kullanmak üzere seçtiği her taşın en iyi kalitede olmasına özen göstermektedir. Ayrıca taşların berraklık düzeylerine de önem vermektedir. Markanın, gümüş ile kombinlediği birbirinden farklı sitrin taşlı yüzük modelleri mevcuttur. Sitrinin sıcak yanını teninize yansıtmasına izin verin ve hızlı bir siparişle göz alıcı ışığını üzerinizde taşıyın.

 

Sitrin Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

Sitrin taşının kristal kesim olarak gümüşle kombinlendiği NS1351-109 kodlu tasarım, sitrin taşlı gümüş yüzük modellerinin en çok satan ürünüdür. Tasarımdaki değişebilir yan parçalar, taşın rengiyle uyumlu olabilmesi için sarı ile açık kahve arasındaki bir tonlamada kullanılmıştır. Müşterinin yan parçaları seçme hakkı bulunmaktadır. Bunun için sipariş esnasında sağ sembol seçin ve sol sembol seçin bölümlerinin işaretlenmesi gerekmektedir.

Sitrin taşlı gümüş yüzük modelleri kategorisindeki ürünler, tasarımdaki taşın büyüklüğüne ve ürününün genel ağırlığına göre fiyatlandırılmaktadır. Yukarıda özelliklerini sizlerle paylaştığımız ürün yaklaşık 20 gram ağırlığındadır. Güncel fiyatı da 219 TL’dir. Sitrin taşlı erkek yüzük olarak tasarlanan bu model dilerseniz kişiselleştirilebilir de! Her türlü talebiniz için firmayla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 


Sitrin Taşlı Gümüş Yüzük Modellerinin Faydaları

Sitin taşlı yüzük ortamdaki istenmeyen enerjilerin engellemesinde faydalı olmaktadır. Negatif enerjiyi yok edici özelliği sayesinde kişiye mutluluk ve neşe vererek, kişinin depresyon belirtisi olan duygulardan kurtulmasına yardım eder. Ayrıca sinir sisteminde de etkili olduğuna ve kişide zihinsel berraklığı arttırdığına inanılır. Kalp, böbrek, ciğerler ve kolon için de sitrin taşlı gümüş yüzük modelleri yararlı olabilmektedir.

Etiketler: sitrin taşlı yüzük, sitrin taşlı gümüş yüzük modelleri, sitrin taşlı erkek yüzük
Mayıs 23, 2019
Listeye dön