Rüyada Gümüş Yüzük Kırılması

Rüyada Gümüş Yüzük Kırılması

Rüyada gümüş yüzük kırılması, gümüş yüzük görmek ile aynı anlama gelmemektedir. Rüyada gümüş yüzük görmek manevi ve maddi değeri olan şeylere işaret eder. Rüya sahibinin manevi yönden gelişmiş olduğuna, iç huzurunun yerinde alacağına ve hak yolundan vazgeçmeyeceğine delalettir. Maddi yönden ise kişinin makam koltuğuna oturacağına, mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder. Rüyada gümüş yüzük kırılması ise farklı tabirlerle yorumlanır.

Rüyada Gümüş Yüzük Kırılması Neye İşaret Eder?

Rüyada yüzüğünün kırıldığını gören kişi kıymetten düşebilir ya da değer kaybı yaşayabilir. Örneğin bu rüyayı gören kişi yüksek bir makam sahibiyse, kısa süre içinde mevkisini kaybedebilir. Rüyada gümüş yüzük kırılması bazen de aile içi huzurun bozulmasına işarettir. Ailecek çekilecek sıkıntılara, uzun süren bir birlikteliğin evlilik ile sonuçlanmamasına ve kişinin sevgilisinden ayrılmasına delalet eder. Yüzük kırıldıktan sonra kaşı yerinde kaldıysa, bu da tehlikelerden uzaklaşmaya ve sıkıntılardan kurtularak değer yitirmeme anlamına gelmektedir.

Rüyada gümüş yüzük kırılması ile ilgili kişi, yüzüğü kendisi kırdıysa “üzücü bir olay” olarak tabir edilir. Kişinin ilişkisine son vereceğine, yaptığı hatalardan dolayı aile içinde huzursuzluk olacağına, başına gelecek bir musibete ve karşısına çıkacak hayırlı bir kısmeti kabul etmemesine işarettir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada yüzüğünü kırdığını görmek ile ilgili manevi kayıp yorumları yapmaktadır. Kişinin kendi yüzüğünü kırması; maneviyatın körelmesine ve dinen meydana gelecek bir bozulmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Kırık Yüzük Takmak

Kişi rüyasında kırık bir yüzüğü takarsa, bu kendi denginde olmayan bir kimseyle evleneceği anlamına gelebilir. Çünkü rüyada kırık yüzük takmak kişinin layık olmayan biriyle evlilik yapmasına delalet eder. Bu rüya kişinin, akrabaları ile arasında yer alan bir düşmanın varlığına da yorumlanabilir. Rüyada elinde birden fazla kırık yüzük tutan kişi ise birçok gönül ilişkisi yaşamasına rağmen bu ilişkilerin hüsranla sonuçlanacağına şahit olur. Eğer kişinin elindeki yüzüklerin bir kısmı kırıkken, bir kısmı sağlam ise rüya sahibinin yanlış ilişkilerden sonra doğru yolu bulmasına yorumlanır. Rüyada gümüş yüzük kırılması ile ilgili psikolojik tabiri ilişkinizde yaşadığınız problemlerden dolayı sıkıldığınızı göstermektedir.
Etiketler: rüyada gümüş yüzük kırılması, rüyada kırık yüzük takmak, rüyada gümüş yüzük görmek
Şubat 08, 2019
Listeye dön