Özel Gümüş Yüzük Siparişi Nasıl Verilir?

Özel Gümüş Yüzük Siparişi Nasıl Verilir?

Özel sipariş gümüş yüzük kişinin kendini değerli hissetmesini ve mutlu olmasını sağladığı için oldukça kıymetli bir hediyedir. Evlilik yıldönümü, sevgililer günü, tanışma yıldönümü veya doğum günü gibi özel günlerde verilebilecek en güzel armağandır. Kişiler kendileri için de özel gümüş yüzük yaptırabilirler. Birbirinden farklı tasarımlarıyla sunulan kişiye özel yüzükleruygun fiyat ve ömür boyu malzeme kalitesi ile web sitemizde!

Özel Gümüş Yüzük Nedir?

Gümüş yüzükalanında bay ve bayanlara özgü binlerce farklı model üretilmektedir. Bu modellerin müşteri isteğine göre kişiselleştirilmesineözel gümüş yüzükdenilmektedir. Kişiye özel yüzükler çiftlerin baş harfleri, isimleri ya da kişinin ismi gibi bir takım özel tasarımlar yapılarak satışa sunulmaktadır. Bu grupta ön plana çıkan modeller ise hat yazılı yüzükler, isim yazılı modeller, mineli erkek yüzükleri ve taşlı yüzüklerdir. Müşterilerimizce merak edilen özel gümüş yüzük siparişi nasıl verilirsorusunu da alt başlıkta yanıtladık.

Özel Gümüş Yüzük Siparişi Nasıl Verilir?

Web sitemizde örnek kişiye özel yüzük modelleriyer almaktadır. Müşterilerimiz internet sitemizdeki bu örnek modelleri inceleyerek, tasarım kararı verdikten sonra istekleri doğrultusunda özel gümüş yüzük siparişiverebiliyorlar. Müşterilerimiz beğendikleri ürün üzerine isim veya sevdiği kişinin ismiyle beraber kendi ismini yazdırabiliyor. İsim yazılı tasarımlar arasında Arapça yazılı modeller de müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca dua, evlilik yıldönümü tarihi veya tanışma yıldönümü tarihi gibi özel isteklerde de, belirtilen tasarımlar en kısa süre içerisinde tamamlanarak müşterilerimize gönderiliyor.

Özel sipariş gümüş yüzükalanında mesleki amblemlere olan ilgi de büyük. Dilerseniz mesleğinize uygun ambleme göre özel gümüş yüzükyapılmasını da talep edebilirsiniz. Bunun için web sitemiz (www.naliserif.com) üzerinden ya da firma irtibat numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Özel gümüş yüzük siparişi vermeden önce internet sitemizdeki örnek tasarımları incelemeniz, kafanızdaki modelin daha net hatlarla oluşmasında yardımcı olacaktır.

Kişiye özel gümüş yüzük fiyatlarıseçeceğiniz modelin tasarımına ve işçiliğine göre değişkenlik göstermektedir. Sade tasarımlı yüzüklerde fiyatlar daha uygun bir şekilde sunuluyor. Özel gümüş yüzük siparişioluşturacağınız zaman zaten piyasa değerine göre tüm modellerimizin fiyatlarını uygun seviyelerde tuttuğumuzu siz de fark edeceksiniz!

Etiketler: özel gümüş yüzük siparişi, özel gümüş yüzük siparişi nasıl verilir, özel sipariş gümüş yüzük, kişiye özel yüzükler
Şubat 06, 2019
Listeye dön