Osmanlı Tuğralı Gümüş Kolye Fiyatları 2019

Osmanlı Tuğralı Gümüş Kolye Fiyatları 2019

Nali Şerif web sitesinde en çok satan ürünler arasında yer alan Osmanlı Tuğralı gümüş kolye fiyatları 2019’da da oldukça uygundur. Osmanlı Tuğralı kolyeler hem erkekler, hem de kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan aksesuarlardır. Buna bağlı olarak da müşterilerinin alternatifinin bol olmasını isteyen Nali Şerif, yeni yılda birbirinden farklı tuğralı kolye modelleri tasarladı. Diğer gümüş markalarına nazaran satış fiyatlarını en alt seviyede tutan Nali Şerif, aynı zamanda ürün kalitesinden de taviz vermemeye devam etmektedir. Tüm modellerinde 925 ayar gümüş kullanmakta ve el işçiliği ile birbirinden göz alıcı tasarımlar ortaya çıkarmaktadır.

Osmanlı Tuğralı Gümüş Kolye Fiyatları 2019

Tuğralı kolye modelleri her dönem modası geçmeyen takılar içerisinde yerini almaktadır. Tuğranın, gümüş üzerine el işçiliğiyle yerleştirilmesi oldukça şık ve göz alıcı bir modelin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Erkekler için Osmanlı Tuğralı gümüş kolye fiyatları 2019 yılında 89 TL’dir. Model de siyah fon üzerine altın sarısı mine işlemesi mevcuttur. Klasik tarz her renk giyimle rahatça kombinleyebileceğiniz bu modeli NS8010 ürün koduyla sipariş edebilirsiniz.

Bayanlar İçin Osmanlı Tuğralı Gümüş Kolye Fiyatları 2019

Kadınlara özel üretilen Osmanlı Tuğralı gümüş kolye fiyatları 2019 listesinde altı farklı tasarımın ücretinden bahsedeceğiz. Öncelikle uygun fiyatlı tuğralı kolye modelleri arasında yer alan zirkon ve zümrüt taşlı ürünlerin yalnızca 159 liraya satıldığını belirtelim. Çok özel tasarımları olan bu kolyeler damla görüntüsünden dolayı bayanların gözdesidir. Kolyenin tam ortasında Osmanlı Tuğrası bulunmakta ve çevresi küçük zirkon taşlarla süslenmiştir. Kolye ucunun üst kısmında ise yine damla şeklinde zümrüt taşı yer almaktadır.

Osmanlı Tuğralı kolyeler listesinde 248 TL’ye beğeniye sunulan NS4343 kodlu ve 249 TL’ye satılan NS9905 kodlu ürünlerde bulunmaktadır. Her iki modelde altın kaplamalıdır. Zümrüt yeşil taş kullanımıyla zenginleştirilen bu tasarımlar, gerçek gümüşün el işçiliğiyle süslenmesi sonucunda meydana gelmektedir. Osmanlı Tuğralı gümüş kolye fiyatları 2019 yılında indirimli ürünler ve ücretsiz kargo gibi avantajlar elde etmek istiyorsanız www.naliserif.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Firmanın satıştaki diğer tuğralı kolye modelleri ise 349 lira etiket fiyatına sahiptir.
Etiketler: Osmanlı Tuğralı kolyeler, Tuğralı kolye modelleri, Osmanlı Tuğralı gümüş kolye fiyatları 2019
Mart 22, 2019
Listeye dön