İndirimli Anneler Günü Hediyeleri

İndirimli Hediyelikler

İndirimli anneler günü hediyeleri ile bütçenizi sarsmadan kıymetli annenizi çok mutlu edebilirsiniz. Her zaman desteğini bizlerden esirgemeyen annelerimiz, küçükte olsa bir hediye alarak hatırlanmayı hak ediyor. Ucuz anneler günü hediyeleri için bir liste derledik ve bu listeden kesenize göre olan modeli daha kolay bulabilmeniz için ürünlerin indirimli fiyatlarını yazımız içerisinde sizlerle paylaştık. İşte 12 Mayıs Pazar günü için indirimli anneler günü hediyeleri ve fiyat etiketleri…

 

İndirimli Anneler Günü Hediyeleri


Uygun fiyatlı anneler günü hediyeleri listemiz tamamen gümüş takılardan oluşmaktadır. Çünkü takı hiçbir bayanın hayır diyemeyeceği bir hediyedir. Gümüş ise altın aksesuarlara göre çok daha uygun fiyatlı bir madendir.

 

-Tam tur montür görünümlü yüzükler / 69 TL: Onxy ve zirkon taşlı tasarımlardır. Elmas montürlü görünümleri ve tam tur sıra taşları göz kamaştırmaktadır.


-Yaprak kolyeleri / 69 TL: Altın, roz ve gümüş çerçeve içerisinde zümrüt yeşil taşlı yaprak deseni bulunmaktadır. İndirimli anneler günü hediyeleri arasında yer alan bu kolyelerin de fiyatları oldukça uygundur.

 

-Kafesli Nali Şerif Kademi Şerif yüzükleri / 69 TL: Gümüş, altın ve roz kaplamalarıyla dikkat çeken modellerden biridir. Siyah, kırmızı ve yeşil olmak üzere üç farklı mineli seçeneği bulunmaktadır.

 

-İncili gümüş bileklikler / 129 TL: İnci-onxy zirkon taşlı kalp ve kar tanesi figürlü modellerdir. Aynı modelin kar tanesi ve yıldızlı inceli altın kaplama tasarımları da mevcuttur.

 

-Edep Yahu kolye / 89 TL: Beyaz mineli damla modelinde tasarlanan, indirimli anneler günü hediyeleri listesindeki bu kolyenin oval kesim modeli de bulunmaktadır.


-Elif Vav bayan yüzükleri / 79 TL: Siyah mineli Elif Vav harflerinin çiçek motifi içerisine yerleştirilmesi özgün bir tasarımı ortaya koymuştur. Çiçek motifi kenarları küçük zirkon taşlarla süslenmiştir.

 

-Osmanlı motifli yüzükler / 79 TL: Osmanlı motiflerinden esinlenerek tasarlanan bu yüzüklerin zümrüt yeşil taşlı ve kırmızı zirkon taşları modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda uygun fiyatlı anneler günü hediyelerinden de biridir.

 

-Damla bileklikleri / 129 TL: Zirkon taşları ile damla şekli verilen 925 ayar gümüş bilekliklerdir. Yüzde 24 indirim oranıyla indirimli anneler günü hediyeleri listesinde yer alır.

 

-Mührü Süleyman yüzükleri / 189 TL: İndirimli anneler günü hediyeleri listesinde yüzde 46 indirim oranıyla dikkat çeken modellerdir. Dualı Mührü Süleyman kolyelerinin altın ve roz kaplamalı alternatifleri mevcuttur.

Etiketler: indirimli anneler günü hediyeleri, uygun fiyatlı anneler günü hediyeleri, ucuz anneler günü hediyeleri
Mayıs 11, 2019
Listeye dön