Gümüş Yüzükler Çift Şeklinde Ne Kadar?

Gümüş Yüzükler Çift Şeklinde Ne Kadar?

Evlilik planları yapan çiftler artık takılarını gümüş ürünler arasından seçmektedirler. En fazla tercih edilen gümüş ürünler arasında da alyanslar bulunuyor. Gümüş üretimi yapan yerlerde özel tasarım gümüş yüzükler çift olarak yaptırılabiliyor. Doğal olarak sipariş verilen ürün adedi arttığı için beraberinde fiyatlarda artıyor. İmalatı düz ya da işlemeli olabilen bu takılar, ortalama 100-400 TL aralığında diyebiliriz. Kişinin seçim yapacağı ürün düz ise ücreti daha az olurken, tercih edilen takı işlemeli bir model ise fiyatı üst seviyede oluyor. Çünkü bu tarz takılarda, normalde element olarak yumuşak bir yapısı bulunan gümüşün işçiliği oldukça fazla oluyor.

Gümüş Yüzüklerde Çift Modelleri

Çeşitli yöntemler kullanılarak, içerisine de belli bir oranda bakır ilave edilerek tüketicinin istediği model oluşturuluyor. Ancak bu süreç düz modellere göre daha zorlu geçtiği için işlemeli tasarımların fiyatları daha yüksek oluyor. Gümüş yüzükler çift şeklinde alınacağı zaman kişiye özel bir obje ya da harfte konulabiliyor. Bu tarzda üretilen takılarda, üreticinin talep edeceği işçilik ücreti daha da fazladır.

Bağlılığı ve sadakati simgeleyen alyansların gümüşten olması birçok çiftin tercihi olurken, çiftler genellikle bu alyansları aynı stilde kullanmayı tercih ediyor. Siz de takı konusunda aynı zevklere sahip bireylerseniz, üretici kişiye istediğiniz bir tasarımın bayan ve erkek için aynı modelde üretilmesini söyleyebilirsiniz.

İşlemeli Gümüş Yüzükler Çift Şeklinde Ne Kadar?

Gümüş işlemeli çift takılar kalite ve üretime göre fiyat farklılığı gösterebilir.Yine müşterinin tercihine göre hazırlanan bu yüzüklerin etiket ücretleri, gümüşün ayarına ve ürünün gramajına göre belirleniyor. Ayrıca istenilen yapıda alyans kalitesinde küpe, bileklik ve bilezik tasarımı da yaptırabilirsiniz. Bu şekilde piyasada gümüş yüzük seti olarak satılan takılarda mevcut. Bütçeniz özel tasarım için uygun değilse halihazırda bulunan setlerin fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Etiketler: evlilik yüzüğü, gümüş yüzük, alyans yüzük
Nisan 18, 2018
Listeye dön