Gümüş Yüzük İçine Yazılan Dualar

Gümüş Yüzük İçine Yazılan Dualar

Gümüş yüzük içine yazılan dualar hangileridir? Duaların anlamları nelerdir? Gümüş yüzük içine istediğimiz bir duayı yazdırabiliriz miyiz? Gümüş yüzük içine yazılan dualar ile ilgili tüm soruların yanıtları yazımızda yer almaktadır…

Gümüş Yüzük İçine Yazılan Dualar

Hem beyler, hem de bayanlar tarafından kullanılmakta olan gümüş yüzük modelleri farklı farklı tasarımlara sahip. Kalp, kelebek, güneş gibi sembollerin işlenildiği ürünler, tarihsel simgelerin bulunduğu modeller, günümüz modasına uygun motifler ve içerisinde dua yazılı yüzükler bu alandaki belli başlı kategorilerdir. Dualı yüzükleri tercih eden müşterilerimiz ise genellikle gümüş yüzük içine yazılan duaların hangileri olduğunu merak etmektedir.

Dualı yüzükler içerisine ismi şerifler, Hz. Muhammed’e ait sözler ve nazar duaları yazılmaktadır. İsmi şerifler arasında ise en çok bilinen Erbain-i İdrisiyye 3.ve 15. ismi şeriflerdir. Üçüncü ismi şerif “Ey bütün işlerinde hamt olunmaya layık olan Allah! Ya Allah!” anlamına gelmektedir. Fazileti; bir kimse Cuma günü erken saatte gusül alsa ve temiz elbise giyerek camiye gitse, cemaat ile birlikte namazı kıldıktan sonra camide bir halvet yerde 200 kere 3. ismi şerifi okusa kişinin isteği kolayca hasıl olur.

Dua yazılı yüzükler içerisinde yer alan Erbain-i İdrisiyye 15. ismi şerifte ise “Ya nekıyyü min külli cevrin lem yerdahu ve lem yuhalithufialeh” yazmaktadır. Faziletleri; her kim bu ism-i şerifi akik taşın üzerine nakşedip daima beraberinde taşırsa, bu onun için her şeyden koruyucu olur. İsmin bereketiyle, zalimin elinden kurtulur. Allah, bu ismi şerifi okuyan kişiye o kadar mal verir ki kişi kimseye muhtaç olmaz. Hapiste dahi olsa içerisinde bulunduğu zor durumdan kurtulur.

İsmi Şerif Dualı Gümüş Yüzükler

Akik taşlı ismi şerif dua yazılı yüzükler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yeşil, kırmızı ve siyah akik taşı renk seçenekleri ve uygun fiyat garantisiyle istediğiniz yüzüğe anında sahip olabilirsiniz. Ayrıca gümüş yüzük içine yazılan dualar ile ilgili ayrıntıları da blogumuzdaki diğer yazılardan öğrenebilirsiniz. Dualı yüzükler ve kolyeler alanında farklı renk ve tasarımlara sahibiz. Tümünü incelemek için sizleri web sitemize bekliyoruz…
Etiketler: gümüş yüzük içine yazılan dualar, dualı yüzükler, dua yazılı yüzükler
Ocak 14, 2019
Listeye dön