En Şık Gümüş Nişan Yüzükleri

En Şık Gümüş Nişan Yüzükleri

Gümüş nişan yüzükleri uygun fiyat etiketlerinin yanı sıra büyüleyen şıklıklarıyla da dikkat çekmekte. Özellikle pırlantaya benzer görünüme sahip olan gümüş tek taşlar, bayanları fazlasıyla etkilemektedir. Gümüş nişan yüzüğü almak isteyenler için oluşturduğumuz bu yazıda, modern tasarım alyansları ve altın kaplama 2019 yüzük serisini bulabilirsiniz. Sonuçta bağlılığın en güzel sembollerinden biri olan nişan yüzüklerinizin hem fiyat bakımından ucuz, hem de günümüz modasına uygun olmasını istersiniz.

Bombeli Nişan Yüzükleri

En şık gümüş nişan yüzüklerinden birisi bombeli tasarımlardır. Türkçe veya Arapça isim yazılı ve sıra taşlı ürünler, bombeli nişan yüzükleri kategorisinin yok satan modelleridir. Klasikten uzak görünümleri ile dikkat çeken isim yazılı alyanslarda talep edilirse küçük bir taş ya da değişik çizgiler yer alabiliyor. Biraz daha farklı nişan yüzükleri ilginizi çekiyorsa, o halde 2019 yüzük serisinde yer alan sıra taşlı modellere yönelebilirsiniz. Bilakis bu modeller, ihtişamı sevenler için komple taşlarla süslenmiş tasarımlardır.

Özel Tasarım Nişan Yüzükleri

Bu yıl aksesuar kreasyonlarında sıra dışı alyansları sık sık görmüşsünüzdür. Özel tasarım nişan yüzükleri olarak anılan bu modellerde, gümüş üzerine işlenmiş altınlar oldukça farklı ve şık duruyor. Özel tasarımlar fiyat açısından klasik kesim alyanslara nazaran biraz daha pahalı olsa da, gümüşün materyal olarak uygun fiyatlı olmasından dolayı fiyat etiketleri her keseye uygun diyebiliriz. Özel tasarım en şık gümüş nişan yüzükleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz…

Roz Tutkunları İçin Gümüş Nişan Yüzükleri

Parlak gümüş ya da altın sevmeyenler için alternatif bir seçenek olarak piyasaya sürülen roz rengi oldukça beğenildi diyebiliriz. Hatta öyle ki bu rengin tutkunu olanlar bile var onlar için roz kaplamalı gümüş nişan yüzüklerini önermekteyiz. Bombeli nişan yüzükleri başlığında bahsettiğimiz isim yazılı modellerin roz ile kaplanmış olanları da mevcut. Dilerseniz, nişan yüzüğünüze hem isimlerinizi yazdırabilir hem de rozla kaplanmasını talep edebilirsiniz. Gümüş nişan yüzüğü sektöründe 27 yılı aşkındır hizmet veren firmamız birbirinden farklı 925 ayar gümüş alyans, altın ve roz kaplamalı gümüş alyans modelleri üretmektedir. Tüm modellerimizi görmek için sitemizdeki alyans kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: gümüş nişan yüzükleri, en şık gümüş nişan yüzükleri, bombeli nişan yüzükleri
Nisan 19, 2019
Listeye dön