En Güzel Nişan Yüzükleri 2019

En Güzel Nişan Yüzükleri 2019

Yeni yılda parlak altın kaplamaları, mat alyans modellerini, yuvarlak hatlı tasarımları ve birkaç farklı rengin bir arada kullanıldığı nişan yüzüklerini sık sık görmekteyiz. En güzel nişan yüzükleri 2019 kreasyonlarını sizler için inceledik ve şıklıklarıyla göz kamaştıran ürünleri listemize aldık. İşte yeni yılın vazgeçilmezleri arasında olacak olan alyanslar…

En Güzel Nişan Yüzükleri 2019

Son birkaç yıla gelene kadar sarı renk alyans görmeye alışıktık oysaki ünlü markaların alyans modellerini incelerseniz, son yıllarda farklı renklere daha çok talep olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Her şeyin olduğu için söz, nişan alyanslarının da bir modası var ve böylesine özel bir günde modern bir tasarımı parmağında taşımak herkesin hakkı. Bu nedenle en güzel nişan yüzükleri 2019 listesi oluşturduk ve değişen alyans modasıyla birlikte yeni yılın trendlerini bir araya getirdik.

Sade Fakat Küçük Pırıltısı Olan Nişan Yüzükleri

Aksesuarda sadelikten yana olanlar için üretilen işlemesiz modellere, küçük bir zirkon taş ya da tek sıra taş eklenerek modellere farklılık katılmaktadır. Özellikle düz bir alyans olsun fakat modelin bir esprisi olsun diyenler, bu tasarımları tercih edebilirler.

Sade modellerde farklı bir materyal kullanılarak renklendirmede yapılmaktadır. Örneğin gümüş nişan yüzüğü tercih ettiğinizde, roz ya da altın kaplama ile özel tasarım bir yüzük yaptırabilirsiniz. Aksesuarda birkaç farklı rengin bir arada olması inanılmaz bir şıklık yaratmakta.

Yuvarlak Keskin Hatlara Sahip Alyanslar

Keskin hatlarıyla göz kamaştıran modellerde, en güzel nişan yüzükleri 2019 listesinde bulunmakta. Özellikle sarı alyans merakının geride kaldığı yeni sezon kreasyonlarda, keskin hatlarıyla dikkat çeken gümüş tasarımları sık sık görmüşsünüzdür. Bu modeller genellikle oyma sanatıyla işlenmekte ve nişan yapacak çiftlere pek çok alternatif sunulmaktadır.

2019 yılında taşlarla süslenilmiş alyans modelleri yine revaçta diyebiliriz. İster komple taşlarla donatılmış, isterseniz de tek sıra ya da iki, üç sıra taş olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Parmakta oldukça gösterişli duran bu ürünler genellikle bayan nişan yüzüklerini oluşturmaktadır. Erkekler içinse aynı tasarım kullanılarak yoğun taş işlemesi olmayan ürünler imal edilmektedir. Çift şeklinde nişan yüzükleri almaya gittiğinizde, onlarca hatta yüzlerce farklı kombin olduğunu görebilirsiniz.

Etiketler: en güzel nişan yüzükleri 2019, nişan yüzükleri, alyans modelleri
Nisan 17, 2019
Listeye dön