En Güzel Altın Kaplama Nişan Yüzükleri

En Güzel Altın Kaplama Nişan Yüzükleri

En güzel altın kaplama nişan yüzükleri Nali Şerif Gümüş’te! Birbirinden farklı tasarımlarıyla çok beğenilen bay-bayan nişan yüzükleri hem web sitemiz, hem de yerel mağazamızda satışa sunulmaktadır. Üstelik uygun fiyat ve gerçek gümüş garantisiyle! Ayrıca online mağazamızdan alışveriş yapan müşterilerimize herhangi bir şart koşmadan ücretsiz kargo imkanı sunuyoruz. Ücretsiz kargo avantajı nişan yüzükleri haricinde gümüş kolye, küpe, söz yüzüğü, bileklik ve set gibi takı çeşitlerimizde de geçerlidir.

En Güzel Altın Kaplama Nişan Yüzükleri

Nişan yüzükleri sade bir tarza ya da işlemeli bir tasarıma sahip olabiliyorlar. Çiftler nişan için zevklerine göre işlemesi bol olan bay-bayan yüzüklerini veya klasik kesim alyansları tercih edebiliyorlar. Fakat bayanlar genellikle tercihlerini taşlı yüzük modellerinden yana kullanıyorlar. Örneğin tamtur alyanslar, parıltılı küçük taşları ve altın kaplama yüzeyleri ile nişan merasimine oldukça uygun modellerdir. Öte yandan elmas montörlü tamturlar, sıra taşlı alyanslar ve tek taşlarda en güzel altın kaplama nişan yüzükleri kategorisinde yer almaktadır.

Beyler ise nişanda klasik kesim yüzüklere yönelmektedir. Web sitemizde beylere özel tasarladığımız binlerce gümüş yüzük bulunmaktadır. Bu yüzükler içerisinde 925 ayar gümüş üzeri altın kaplama olan modellerimizde mevcuttur. www.naliserif.com adresine tıklayarak, farklı renk ve tarzdaki yüzükleri inceleyebilirsiniz. Markamız bünyesindeki erkek nişan yüzükleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitedeki Canlı Destek bölümünü kullanabilir ya da irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz…

En Ucuz Nişan Yüzükleri

En güzel altın kaplama nişan yüzükleri arasından beğendiğiniz modelin fiyatı bütçenize en uygun gelmediyse üzülmeyin! Nali Şerif olarak bizler, herkesin altın kaplamalı ya da kaplamasız nişan yüzüğü alabilmesi için uygun fiyatlı modellerde üretmekteyiz. Bayan yüzüklerinde onxy taşlı altın kaplamalı tek sıradan oluşan tasarımlar sadece 65 TL. Aynı modelin 3 sıralı tasarımı ise 99 TL. Zirkon taşlı elmas montür görünümlü bayan tam tur alyanslarımız ise 69 TL’den başlayan fiyat etiketlerine sahip.

Tek taş kategorisinde de birbirinden ucuz nişan yüzükleri bulabilirsiniz. Zirkon taşlı 7 sıra yüzükler 59 liradan satışa sunulurken, kalp kırmızı taşlı gümüş yüzüklerin ve zirkon tek taşların fiyatı ise yalnızca 69 TL!

Etiketler: en güzel altın kaplama nişan yüzükleri, bayan nişan yüzükleri, erkek nişan yüzükleri
Nisan 20, 2019
Listeye dön