Dünya Sağlık Gününe Özel Doğal Taşlı Yüzük Modelleri

Dünya Sağlık Gününe Özel Doğal Taşlı Yüzük Modelleri

Dünya Sağlık Gününe özel doğal taşlı yüzük modelleri enerji verici ve pozitif düşünce sağlayıcı özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir. Tüm dünyada sağlıkçılar günü olarak anılan bu özel günde, tanıdıklarınız için doğal taşlı gümüş yüzükler satın alabilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinize sağlıklı yaşamlarına devam etme konusunda büyük destek olabilirsiniz.

Doğal Taşlı Gümüş Yüzükler ve Faydaları

Genellikle doğal taşlar enerji verici olduklarından dolayı kullanılsalar da, aslında taşların ruhsal olduğu kadar bedensel de sağlık getirdiği çeşitli çalışmalarla kanıtlanmıştır. Bu nedenle taşlar sadece aksesuar sektöründe değil, insan vücuduyla temas edebilmesi için masajlarda da kullanılır.

Doğal taşlı gümüş yüzükler can akışını hızlandırır, bu da kalp rahatsızlıkları gibi durumlarda olumlu etki yaratmaktadır. Uykusuzluk problemi yaşayanların, kaliteli bir şekilde uyumalarına yardımcı olur. Dünya Sağlık Gününe özel doğal taşlı yüzük modelleri negatif enerjiyi emerek, pozitif enerjiye çevirmektedir. Pozitif enerji, ruhsal bozuklukların dengelenmesine ve zihnin açılmasına katkıda bulunur. Ayrıca doğal taşlar radyonla mücadelede insanlara yardımcı olmaktadır. Çünkü doğal taşlardan üretilen takılar gün içerisinde bilgisayar, televizyon ve cep telefonu gibi cihazların yaydığı radyasyonu emer.

Dünya Sağlık Gününe Özel Doğal Taşlı Yüzük Modelleri

Birçok değerli taş yüzük yapımında kullanılmaktadır. Özellikle akik, safir, zümrüt ve lal pek çok gümüş yüzük modelini süsleyen taşlar arasında yerini almaktadır. Dünya Sağlık Gününe özel doğal taşlı yüzük modelleri çok uygun fiyat etiketlerine sahip diyebiliriz. 100-300 TL fiyat aralığında birbirinden ihtişamlı tasarımlar mevcut. Firuze taşlı modeller mavi renginden dolayı sevilmektedir. Onxy taşının ise gösterişli ve kendine özgü bir havası vardır. Peygamber Efendimiz'in (sav) akikten yapılmış olan bir yüzük taşıdığı rivayet edilmektedir. Bu taşın en bilinen faydası ise kişiye ruhsal açıdan rahatlık vermesidir.

Doğal taşlı gümüş yüzüklerde sıklıkla kullanılan safir kişiye; özgürlük hissi verir ve sezgilerini kuvvetlendirir. Aynı zamanda inancı güçlendirerek ona güven verir. Zümrüt taşının ise sinir sistemini, ciğerleri, kalbi ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirici etkileri bilinmektedir. Diğer yandan garnet ve ametistten üretilen tasarımlarda Dünya Sağlık Gününe özel doğal taşlı yüzük modelleri arasında yer almaktadır.

Etiketler: Dünya Sağlık Gününe özel doğal taşlı yüzük modelleri, doğal taşlı gümüş yüzükler, gümüş yüzük
Mart 20, 2019
Listeye dön