Dini Bayan Yüzükleri

Dini Bayan Yüzükleri

Dini Bayan Yüzükleri el işi, taşlı, mineli veya taşsız modellerden oluşan geniş bir ürün çeşitliliği yelpazesine sahip. Genellikle taşsız olarak üretilen yüzükler, dini motifli aksesuar seven kadınlar tarafından daha çok beğeniliyor. Nali Şerif kafes yüzükler, Kün fe Ye kün yazılı yüzükler, Elif ve Vav yüzükler en popüler modeller arasında yer alıyor. Ancak bayan dini yüzük modelleri bunlarla sınırlı değil. Erbaini İdrisiyye ve Arapça Hafız yazılı olan tasarımlarda üretiliyor. Dilerseniz dini bayan yüzükleri kategorisinde yer alan bu modelleri tek tek inceleyelim…

Nali Şerif Kafes Yüzükleri

Kafes şeklinde tasarlanan bu modellerde Nali Şerif motifi bulunmaktadır. Peygamber Efendimizin sandaletini simgeleyen Nali Şerif motifi yüzüklerde gümüş, siyah, kırmızı ve yeşil renkleriyle yer almaktadır. Dini bayan yüzükleri arasında en çok tutulan modellerimizden biridir.

 

Vav Yüzükleri

Vav harfinin bir ya da birden fazla kullanımıyla tasarlanan yüzükler bu grupta yer almaktadır. Vav harfli bayan dini yüzük modelleri taşlı ve taşsız seçenekleriyle sunulmaktadır. Taşlı modellerde genellikle zirkon, zümrüt, ruby, safir ve firuze taşı kullanılmaktadır. Takının yan taraflarında da motifler olsun isteyenler için de yan sembollü dini yüzük modelleri imal edilmektedir.

Kün fe Ye kün Modelleri

“Ol der ve olur” manasına gelen Kün fe Ye kün yazılı yüzük tasarlanmaktadır. Dini bayan yüzükleri içerisinde en çok ilgi gören modellerimizden biridir. Koyu mavi fon üzerine sarı mine işlemeli olarak Kün fe Ye kün yazılmaktadır. Yüzüğün yan kısımlarına ise yine el işçiliği ile değişik motifler işlenmektedir.

Arapça Hafız Yazılı Modeller

Bayan dini yüzük modelleri grubunda yer alan bir diğer ürünümüz ise Arapça Hafız yazılı yüzüklerdir. Bu grupta sekiz farklı modelimiz mevcuttur. Modellerimizin bazısı çiçek motifliyken, bazısı ise düz dikdörtgen kesimdir. Çiçek motifli Hafız yazılı ürünlerde mavi ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Dikdörtgen formda tasarlanan modellerimizde sıra taşlar içerisinde Hafız yazılmaktadır. Bunlar haricinde yaprak görünümlü dini bayan yüzüklerine de Arapça Hafız yazılarak, farklı tarz aksesuar isteyenlere hitap edilmektedir.

Elif Vav Yüzükleri

Dini bayan yüzükleri listesinde Elif ve Vav harflerinin birlikte kullanıldığı modellerde yer almaktadır. Bu modellerin altın ve roz kaplama seçenekleri de üretilmekte ve gümüş rengi dışında farklı bir renk isteyen müşterilerimize alternatifler sunulmaktadır.
Etiketler: dini bayan yüzükleri, bayan dini yüzük modelleri, dini yüzük modelleri
Mayıs 24, 2019
Listeye dön