Damla Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

Damla Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

Damla taşlı gümüş yüzükler, doğru çizgiler ve detaylarla buluşturulduğunda yaşam tarzınızı yansıtabilecek en çarpıcı takılardır. Çünkü damla taşlı gümüş yüzük modelleri renk ve tasarım açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Buna bağlı olarak da taşın bedeninize ve zihninize verdiği canlılığı hissedebilmek için tarzınıza uygun tasarımı bulmanız çok önemlidir. Doğru tasarımı bulduğunuzda evrenin en büyük yıldız yörüngesinden çıkarak, parmağınızda ışıl ışıl parlayan bir yüzüğe dönüşen doğal taşlar kendi berraklığını tüm gücüyle hayatınıza yansıtır!

 

 

Damla Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Damla taşlı yüzükler materyal, renk ve görünüş bakımından birbirlerinden ayrışmaktadırlar. Materyal olarak en çok altın ve gümüş yüzük modellerinde damla şekli kullanılmaktadır. Renk yelpazesinde ise zümrüt yeşili, kırmızı, beyaz gibi farklı tonlar yer almaktadır. Damla taşlı gümüş yüzük modellerinde altın ve roz kaplamalarda çok beğenilmektedir. Özellikle beyaz damla kesim akik taşlı yüzüklere roz kaplama inanılmaz yakışmaktadır. Zümrüt yeşil ve kırmızı taşlı damla yüzüklerde de yine gümüş, altın ve roz kaplamalar mevcuttur.

Damla taşlı gümüş yüzükler kalite ve gramaja göre fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle aksesuar dünyasında damla taşlı gümüş yüzük modellerini incelerken birbirinden farklı fiyat etiketlerini görebilirsiniz. Kalite üründe kullanılan taşın seçilmesine ve işlenmesine bağlı olarak değişmektedir. Gramaj ise taşın ağırlığına ve üründe kullanılan gümüş ağırlığına göre hesaplanır. Uygun fiyatlı damla taşlı gümüş yüzük modelleri için www.naliserif.com ziyaret edebilirsiniz…

 

 

Damla Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri ve Setler

Damla taşlı gümüş yüzükler küpe ve kolyelerle kombinlenerek setler oluşturulmaktadır. Bu setlerin fiyatları, tek olarak satılan ürünlerden daha uygundur. Örneğin damla taşlı gümüş yüzük almak yerine Osmanlı motifli roz kaplama elmas görünüşlü Hürrem Sultan setini aldığınızda büyük oranda bir kazanç elde etmiş olursunuz. Damla kesim taşlarıyla bayanların gözdesi olan Hürrem Sultan seti, Nali Şerif’te yalnızca 280 TL’ye satılmaktadır.

Tüm renk ve tasarımları incelemek için sitedeki damla taşlı gümüş yüzük modelleri kategorisini inceleyebilirsiniz. Sitedeki tüm takı alışverişlerinde kargo ücretsiz imkanı sunulmakta ve ödeme kısmında taksit seçenekleri ile kapıda ödeme avantajları sağlanmaktadır.

Etiketler: damla taşlı gümüş yüzük modelleri, damla taşlı gümüş yüzükler, damla taşlı yüzükler
Mayıs 21, 2019
Listeye dön