Çocuklar İçin 23 Nisan’a Özel Gümüş Takılar

Çocuklar İçin 23 Nisan’a Özel Gümüş Takılar

Çocuklara armağan edilen 23 Nisan’ın hikayesi 1920 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılmasıyla başlar. Ülkemizin ilk milli bayramı olan bu gün, dünyanın ise tek çocuk bayramı olarak bilinmektedir. Ulu önder Atatürk’ün çocuklara verdiği önemin göstergesi 23 Nisan’da hediyeler alarak, geleceğin mimarları olan küçük yaştaki tanıdıklarınızı sevindirebilirsiniz. Çocuklar için 23 Nisan’a özel gümüş takılar üretilmektedir. Bu takılar içerisinden beğendiklerinizi hediye etmek amacıyla alabilirsiniz. Böylelikle çok uygun fiyata miniklerin çocuk bayramını kutlayabilirsiniz.

Çocuklar İçin 23 Nisan’a Özel Gümüş Takılar

Ülkemizin bağımsızlığının bir simgesi olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bu yıl küçük yaştaki tanıdıklarınız için gümüş hediyeler alabilirsiniz. Erkek çocuklarına özel üretilen deri bileklikler, gümüş ve derinin birleşiminden tasarlanan modern hediyeliklerdir. Kırmızı, mavi, siyah ve yeşil renk ayrıntılarıyla beğenilen deri gümüş bileklikler özellikle erkek çocuklarınız için oldukça uygundur. Çocuklar için 23 Nisan’a özel gümüş takılar arasında yer alan gümüş kolyelerde en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir. Hem erkek, hem de kız çocukları için farklı tasarımlarda gümüş kolyeler imal edilmektedir.

Kız çocuklarına özel kolyelerde taşlı ve taşsız ürünler bulunmaktadır. Taşlı ürünler, gösterişli ışıltıları sayesinde modellere farklı bir hava katmaktadır. Erkek çocuğu için olan kolyeler ise daha sade tasarımlarda üretilmektedir. Beğendiğiniz bir kolye modelinin zincir yerine deriyle yapılmasını da talep edebilirsiniz. Kız çocuklarına 23 Nisan’da hediyeler almak isteyenler gümüş küpeleri de tercih edebilirler. Özellikle küçük boy gümüş küpelerin, miniklerimizin kulaklarında çok güzel duracağından eminiz. Küpeler içerisinde de altın kaplama, roz kaplama, kaplamasız, taşlı ve taşsız modeller bulunmaktadır. Çocuğunuz renk zevkine göre inanılmaz uygun fiyatlara gümüş küpeler bulabilirsiniz.

23 Nisan’da Çocuğunuza Özel Tasarım Gümüş Takı Hediye Edebilirsiniz!

Çocuklar için 23 Nisan’a özel gümüş takılar içerisinde hayal ettiğiniz model yoksa istediğiniz modeli anında yaptırabilirsiniz. Bunun için taleplerinizi www.naliserif.com üzerinden bizlere iletmeniz yeterlidir. İstediğiniz renk ve tasarımda kişiye özel gümüş yüzük, kolye, bileklik, küpe ve rozet tasarımı gerçekleştirmekteyiz. Üstelik oldukça uygun fiyatlara ürettiğimiz gümüş takıları ücretsiz bir şekilde adresinize kargolamaktayız.

Etiketler: çocuklar için 23 Nisan’a özel gümüş takılar, gümüş hediyeler, 23 Nisan’da hediyeler
Nisan 21, 2019
Listeye dön