Balık Burcu Olanlar İçin Gümüş Takı Hediye Seçenekleri

Balık Burcu Olanlar İçin Gümüş Takı Hediye Seçenekleri

Balık burcu kolye, yüzük ve bileklik gibi aksesuarlardan çok hoşlanır. Bu nedenle burçlara göre hediyeler almak isteyenlere özel balık burcu olanlar için gümüş takı hediye seçenekleri listesi oluşturduk. Bu listede doğum tarihi 19 Şubat-20 Mart arasında olan kişiler için hazırlanan birbirinden güzel hediyelikler yer almaktadır.

Burçlara Göre Hediye Rehberi: Balık Burcu İçin Seçtiklerimiz

1) Ametist Taşlı Gümüş Bayan Küpesi: Ametist, burcu balık olanların uğurlu taşlarından biridir. Hediyeyi alacağınız kişi bayan ise zarif tasarımlı ametist küpeleri iyi bir tercih olacaktır. Özellikle gümüş, renk olarak ametist ile muhteşem bir ahenk yakalıyor.

2) Ametist Taşlı Kristal Kesim Erkek Yüzüğü: Erkeklere özel üretilen doğal taşlı yüzükler modern dokularıyla dikkat çekmekte. Bu nedenle ametist taşlı kristal kesim erkek yüzükleri, balık burcu olanlar için gümüş takı hediye seçenekleri arasında yer almaktadır.

3) Kelebek Safir Taşlı Gümüş Kolye: Burçlara göre hediyeler listemizin üçüncü modeli mavi safirden üretilen bir kolyedir. Kelebek motifli kolye birçok bayan tarafından sevilen bir üründür. Özellikle balık burcu kolye arayanlar için önerimiz kelebek figürlü safir taşlı gümüş kolyedir.

4) Safir Taşlı Altın Kaplamalı Bayan Kolyesi ve Yüzüğü: Özenle seçilmiş bir hediye olsun istiyorsanız, safirin mavi şıklığıyla beraber kolye-yüzük kombini alabilirsiniz. Bu kombin altın kaplama olduğu için mavi ve sarı renkler modellerin görselliğini ön plana çıkarmaktadır.

5) Safir Taşlı Kefa Bil Mevt Vaizan Yüzüğü: Balık burcu olanlar için gümüş takı hediye seçenekleri listemizde Kefa Bil Mevt Vaizan yazılı safir erkek yüzüğü de yer almaktadır. Büyük boy bir safir taşının kristal kesimli kullanılması sonucu oluşan bu model, “Nasihat Olarak Ölüm Yeter” anlamını taşımaktadır.

6) Firuze Taşlı Roz Kaplamalı Gümüş Vav Bayan Yüzüğü: Vav harfinin siyah mineli olduğu bu modelde firuze turkuaz taşları kullanılmıştır. Ürün 925 ayar gümüş üzeri roz kaplamalıdır. Biliyorsunuz ki, roz son yıllarda oldukça revaçta olan bir renktir.

7) Firuze Taşlı Gümüş Bileklikler: Burçlara göre hediyeler seçerken kişinin zevklerini de ön planda tutmalısınız. Eğer kişi gösterişli takılardan hoşlanmıyorsa, ona incecik zarif bir gümüş bileklik alabilirsiniz. Özellikle firuze taşlı olan bileklikler, tam da balık burcu kadınlara göre bir hediye diyebiliriz!

Etiketler: balık burcu olanlar için gümüş takı hediye seçenekleri, burçlara göre hediyeler, balık burcu kolye
Mart 19, 2019
Listeye dön