Babalar Günü İçin En Uygun Hediyeler

Babalar Günü İçin En Uygun Hediyeler

Babalar gününde ne alınabilir diye merak eden okurlarımız için babalar günü hediyeleri listesi yaparak, hediye seçimi aşamasında yardımcı olmayı hedefledik. Bu listede yer alan ürünleri Naliserif.com üzerinden çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Sipariş öncesinde ve sonrasında çeşitli iletişim kanalları ile destek veren Nali Şerif, sipariş edilen ürünleri sertifikalarıyla birlikte kargo ücretini ödeyerek belirtilen adrese göndermektedir. Babalar günü için en uygun hediyeler listesinden seçtiğiniz ürünü sepete atmanız ve ister nakit, ister kapıda ödeme isterseniz de taksitli ödeme seçeneğini işaretleyerek işleminizi tamamlamanız yeterli olacaktır!


Babalar Günü İçin En Uygun Hediyeler

Bu yıl babanıza özel bir hediye almanız onu çok sevindirebilir. Örneğin babanız için tasarlanmış bir gümüş yüzük ya da bileklik almaya ne dersiniz? Kişiye özel yüzüklerde, modelin üst tarafına ya da yan kısmına isim veya isim soy isim yazılabilmektedir. Ayrıca gümüş yüzük kategorisinde adalet terazisi, Ay Yıldız, Teşkilatı Mahsusa, Tuğra, Semerkand, Selçuklu arması, Zülfikar ve dini temalı tasarımlarda bulunmaktadır. Tamamen el işçiliği kullanılarak tasarlanan bu modellerimizin fiyatları da oldukça uygundur.

Kişiye özel gümüş tesbihler de babalar günü hediyeleri arasında yer almaktadır. Gümüş taneleri ve zarif imamesi ile dikkat çeken özel tasarım tesbihlere de, isim yazdırılabilmektedir. Naliserif.com’dan hem yüzük, hem de tesbih almak isterseniz bu iki ürünün bir arada bulunduğu kombin alternatiflerine de göz atabilirsiniz. Böylelikle iki ürünü birden çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Tesbih ve yüzük dışında babalar gününde ne alınabilir derseniz, kesinlikle yeni sezon bileklikleri incelemenizi tavsiye ederiz. Deri ve gümüşün birlikte kullanımıyla üretilen 2019 gümüş bileklik modelleri, sportif şıklıklarıyla dikkat çekmektedir. Osmanlı Sancaklı, devlet armalı, Diriliş Kayı boyu sancaklı, ay yıldız Türk bayraklı, PÖH temalı, Arapça La İlahe İllallah yazılı, hafız yazılı ve Nali Şerif temalı deri-gümüş bilekliklerden dilediğinizi seçerek anında sipariş verebilirsiniz.

Babalar günü için en uygun hediyeler listesine ekleyemediğimiz yüzlerce aksesuar modelimize www.naliserif.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tasarımı kendiniz yaptığınız mücevherler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gümüş sektörünün ustası Nali Şerif, kalite ve uygun fiyat unsurlarından taviz vermeden hizmetlerine devam etmektedir!

Etiketler: babalar günü için en uygun hediyeler, babalar gününde ne alınabilir, babalar günü hediyeleri
Haziran 16, 2019
Listeye dön