Ay Yıldız Türk Bayrağı Gümüş Takı Çeşitleri

Ay Yıldız Türk Bayrağı Gümüş Takı Çeşitleri

Ay yıldız Türk bayrağı gümüş takı çeşitleri uygun fiyat ve farklı tasarımlarla Nali Şerif’te! Şanlı al bayrağımızı temsil eden gümüş yüzükleri web sitemiz üzerinden inceleyebilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz tüm modellerimizde olduğu gibi ay yıldız gümüş yüzükler için de kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. 925 ayar gümüşten Nali Şerif güvencesiyle üretilen Türk bayrağı gümüş takı çeşitleri isterseniz kişiselleştirilebilmekte. Satın aldığınız modelin iç kısmına isminizi yazdırabilir ya da kız arkadaşınıza hediye etmek isterseniz onun isminin yazılmasını talep edebilirsiniz.

Erkekler İçin Ay Yıldız Türk Bayrağı Gümüş Takı Çeşitleri

2019’un en şık ve kaliteli ürünlerini tasarlayan Nali Şerif, yeni sezon ay yıldız Türk bayrağı gümüş takı çeşitlerini en uygun fiyatla www.naliserif.com online mağazasında satışa sunmaktadır. Erkek ay yıldız gümüş yüzükler kategorisinde birbirinden farklı onlarca model görebilirsiniz. Bazı modellerde kırmızı fon üzerine açık renk ay-yıldız motifleri yerleştirilirken, bazı modeller ise siyah onxy taşıyla tasarlanmıştır.

Online mağazamızda her tarza uygun erkek Türk bayrağı gümüş takı çeşitleri bulunmaktadır. Oval, kare ve yuvarlak kesim hatlarıyla, el işçiliği yan yüzeyleriyle parmakta oldukça şık duran bu tasarımlar haricinde mağazamızda Türkiye haritası simgesinin kullanıldığı ve T.C. mührünün işlenildiği gümüş yüzüklerde mevcuttur. 119 liradan başlayan fiyatlarla ay yıldız Türk bayrağı gümüş takı çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Bayanlar İçin Ay Yıldız Türk Bayrağı Gümüş Takı Çeşitleri

Bayan ay yıldız Türk bayrağı gümüş takı çeşitleri erkek modellerine nazaran daha çeşitli kesimlere sahiptir. Oval, yuvarlak ve kare form dışında bayanlara özel üretilen çiçek ve yaprak görünümlü ay yıldız gümüş yüzüklerde mevcuttur. Her iki tasarımında üst kasasında doğal kırmızı mine işlemesi kullanılmıştır. Ay yıldız sembolleri ise açık renktir. Ürünlerin ortalama ağırlığı 10 gramdır ve tüm ay yıldız gümüş yüzüklerel işçiliğiyle üretilmiştir. Bayan Türk bayrağı gümüş takı çeşitleriiçin sipariş vermeden önce parmak ölçünüzü “yüzük ölçüsü seçin” kısmından işaretleyebilirsiniz. Ürünü sepete ekledikten sonra isterseniz farklı modellerimizi de incelemek için alışverişinize devam edebilir, isterseniz de siparişi tamamla butonuna tıklayarak beğendiğiniz ay yıldızlı yüzüğe sahip olabilirsiniz.

Etiketler: ay yıldız Türk bayrağı gümüş takı çeşitleri, ay yıldız gümüş yüzükler, Türk bayrağı gümüş takı çeşitleri
Mart 07, 2019
Listeye dön