Anneler Gününe Özel Gümüş Takılar

Annelere özel gümüş takılar

Nali Şerif online alışveriş avantajıyla anneler gününe özel gümüş takılar arasından seçim yaparak, hemen şimdi siparişinizi verebilirsiniz. Anneler Günü’nde unutulmayacak hediyeler, kişiye özel tasarımlar, yılın modasına uygun modeller ve el yapımı ürünler ücretsiz kargo, hızlı teslimat imkanlarıyla Nali Şerif’te! Üstelik taşlı yüzüklerden sade yüzüklere, değişik figürlü kolyelerden dini kolyelere, küçük klipsi küpelerden sallanan zincirli gümüş küpelere ve daha binlerce farklı ürüne 9 taksit, kapıda ödeme gibi avantajlarla sahip olabilirsiniz. Anneler gününe özel gümüş takılar üreten Nali Şerif, annenizin kalbinde unutulmaz bir iz bırakacak onlarca farklı tasarıma sahip. 12 Mayıs yaklaşırken seçim stresi yaşamadan, dilediğiniz hediyeyi uygun fiyata hemen şimdi alabilmek için sizleri www.naliserif.com bekliyoruz.

Anneler Gününe Özel Gümüş Takılar

Anneler gününde ne alınır kaygısı yaşamanıza gerek yok. Annenizin ne tür aksesuarlardan hoşlandığını düşünün ve onun zevkine göre gümüş yüzükler, gümüş bileklikler, gümüş kolyeler ve gümüş küpeler arasından seçim yapın. Gümüş yüzükler kategorisinde özellikle Nali Şerif yüzükleri, Mührü Süleyman yüzükleri, Semazen yüzükleri, Türk Osmanlı yüzükleri, Elif yüzükleri, Erbaini İdrisiyye yüzükleri ve Vav yüzükleri gibi dini temalı modelleri mutlaka incelemenizi öneririz.


Anneler gününe özel gümüş takılar listesinin en beğenilen kolyeleri ise kişiye özel isimli kolyeler, iç içe geçmiş kalp kolyeler, Arapça Hafız kolyeleri, Esmaül Hüsna yazılı kolyeler, Hilye-i Şerif kolyeleri, açılan kalp içinde isim yazılı olan kolyeler ve Ashab-ı Kahf kolyeleridir. Bunlar haricinde yine Elif-Vav kolyeleri gibi birçok dini tasarımı gümüş kolye kategorisinde bulabilirsiniz.

 

Anneler Gününe Özel Gümüş Bileklikler

Anneler Günü’nde unutulmayacak hediyeler arasında su yolu bileklikleri, Arapça Hafız bileklik modelleri, fantezi taşlarıyla göz kamaştıran bileklikler ve Nali Şerif bileklikleri de yer almaktadır. Hepsi birbirinden güzel olan bu tasarımların fiyatları da bir hayli uygun. Küpeler grubunda da Osmanlı motifli, yaprak figürlü, kalp,ay yıldız, kelebek, sonsuzluk işaretli yüzlerce ürün içerisinden Anneler gününe özel gümüş takıları çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

 

Anneler Gününe Özel Gümüş Setler

Ürün grupları arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız, hepsinin bir arada olduğu setleri inceleyebilirsiniz. Yüzük, kolye, bileklik ve küpeden oluşan Anneler gününe özel gümüş takılar set şeklinde alındığında daha da avantajlı bir fiyata gelmiş oluyor. Özellikle elmas montörlü setler gibi yılın trendleri listesinde bulunan modelleri mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz…

Etiketler: Anneler gününe özel gümüş takılar, anneler gününde ne alınır, Anneler Günü’nde unutulmayacak hediyeler
Mayıs 14, 2019
Listeye dön