Anneler Günü Hediyesi Kalp Kolye

Anneler Günü Hediyesi Kalp Kolye

Anneler günü hediyesi alabilmek için süre azalıyor! Bu nedenle 12 Mayıs’a yetişebilmesi için annenizi mutlu edeceğini hayal ettiğiniz hediyeye hızlı bir şekilde karar vermenizi öneririz. Henüz karar veremediyseniz, birbirinden rengarenk ve değişik desenlerde üretilen Anneler Günü hediyesi kalp kolye modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Neticede bir hiç hediye, annenize karşı göstereceğiniz sevgi kadar onu mutlu edemez. Fakat Anneler Günü hediyesi kalp kolye alarak, bu özel günde onun mutluluğunu katlayabilirsiniz.

Tüm dünyada senede bir kez kutlanan Anneler Günü’nde hediye vermek, içten bir şekilde annenize sarılmak ve duygularınızı ifade etmek şüphesiz ki büyük bir mutluluktur! Hediyenin küçüğü büyüğü olmaz ancak duygularınızın samimiyetini belirtebilen bir hediye olursa daha güzel olur. Bu konuda Anneler Günü hediyesi kalp kolye tasarımları sizlere yardımcı olabilir.


Anneler Günü Hediyesi Kalp Kolye

Bayan kolyelerinde bu yılın modası iç içe geçmiş kalplerden oluşan zirkon ve onxy taşıyla süslenen modellerdir. Bu modellerde genellikle roz kaplama kullanılarak, tasarımın göz kamaştırıcı özelliği artırılmaktadır. Anneler günü hediyesi için her kese uygun iç içe geçen kalpli kolyeler, Nali Şerif Gümüş’te 74 TL’ye satılmaktadır.

Anneler Günü’nde hediye olarak ona sevginizin nişanesi olabilecek değer değerli bir ürün arıyorsanız, kalp anahtarı figürlü tasarımlara göz atabilirsiniz. Gümüş, gümüş üzeri roz ve altın kaplama olmak üzere 3 farklı modeli üretilen bu tasarımlarda oldukça uygun fiyatlara sunulmaktadır. Kolyede yer alan kalp içinde anahtar kilidi ve kolyeden sarkıtılan anahtar, günün önemine farklı bir anlam katabilecek kadar özgün bir tasarım oluşturmuş.

Açılan Anneler Günü Hediyesi Kalp Kolye

Açılınca adeta melek kanatlarını andıran bu modellerde yılın en çok satılan ürünleri arasında yer almaktadır. Açılan anneler Günü hediyesi kalp kolye modelleri aynı zamanda kişiye özel tasarımlar olduğu için de çok beğenilmektedir. Bu grupta yer alan ürünler altın veya roz kaplama yapılabilmektedir. Ayrıca modellerin kırmızı ruby taşlı olanları da mevcut.

Son olarak Anneler Günü’nde hediye almak isteyenlere önerimiz nar kalpli kolyelerdir. Kalp içinde nar figürü bulunan bu modellerin gümüş ve gümüş üzeri altın kaplama seçenekleri bulunmaktadır. Fiyat etiketleri ise bu aya özel 109 TL’den 69 TL’ye düştü!

Etiketler: Anneler Günü’nde hediye, Anneler Günü hediyesi kalp kolye, Anneler günü hediyesi
Mayıs 15, 2019
Listeye dön