Altın Kaplama Nişan Hediyeleri

Altın Kaplama Nişan Hediyeleri

Nişan merasiminde damat ve geline çeşitli hediyelikler takılmaktadır. Özellikle son yıllarda altın kaplama nişan hediyeleri daha çok tercih edilmektedir. Sizde yakınınız olan birinin nişanı için ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz, altın kaplamalı aksesuarları değerlendirebilirsiniz. Yazımız içerisinde gelin için altın kaplama nişan hediyeleri ve damat için altın kaplama nişan hediyeleri ayrı başlıklarda ele alındı. Nişanda hangi tarafa hediyelik takmak istiyorsanız, ilgili bölümü inceleyerek önerilerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca altın kaplamalı nişan yüzükleri ve diğer takıları için uygun fiyat, kalite ve ücretsiz kargo gibi avantajlar arıyorsanız Naliserif.com’u tercih edebilirsiniz. Tüm nişan takılarında indirimli fiyatlarımız geçerlidir.

Altın Kaplama Nişan Hediyeleri

Nişanda gelin veya damat tarafının çok yakınıysanız, altın kaplamalı nişan yüzüklerini tercih edebilirsiniz. Bayanlar için göz kamaştıran parıltıda 925 ayar gümüşten çeşitli yüzükler üretilmektedir. Bu yüzüklerin taşlı ve taşsız modelleri mevcut olup, ustalıkla gümüş üzeri altın kaplama yapılmaktadır. Erkekler içinse daha sade ancak günümüz takı modasına uygun nişan yüzükleri tasarlanmaktadır.

Gümüş zarif kolyelerde altın kaplama nişan hediyeleri arasında yer almaktadır. Özellikle nişanda gelin tarafına hediyelik takmak isteyenler için altın kaplamalı su yolu gerdanlıklar, isimli kolyeler ve dini kolye modelleri iyi birer alternatif oluşturmaktadır. Erkek kolyelerinde ise çeşitlilik daha az diyebiliriz. Erkek tarafına hediye edilebilecek nişan takıları genellikle kaplamasız ya da siyah fon üzerine sarı mine işlemelidir.

Altın kaplama nişan hediyeleri sektörünün en çok satan ürünleri ise küpelerdir. Hem ürün çeşitliliğin bol olması, hem de gram ağırlığından dolayı uygun fiyatlı olması altın kaplamalı küpelerin nişan merasimlerinde sıklıkla tercih edilmesine neden olmaktadır. Altın kaplamalı bayan küpeleri arasında damla ve yaprak tasarımlı modeller daha çok rağbet görmektedir. Özellikle zümrüt yeşil taşlı ve zirkon taşlı ürünler, pırıl pırıl ışıltısı ve ihtişamı ile görenleri adeta büyülemektedir.

Damat ve geline hediye edilebilecek bir diğer ürün grubu ise altın kaplamalı bilekliklerdir. Bayan bilekliklerinde dorica, kalp, anahtar, pul ve yıldız, inci-kalp, inci-yıldız, zirkon taşlı toplu, zirkon taşlı ayarlanabilir asansörlü, Edep Yahu, Arapça Hafız yazılı, ruby taşlı toplu, zirkon taşlı kare kesimli, Nali Şerif Kademi Şerif vezirkon taşlı kapli gibi pek çok alternatif bulunmaktadır. Burada sıralayamadığımız tüm altın kaplama nişan hediyeleri için www.naliserif.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: altın kaplama nişan hediyeleri, altın kaplamalı nişan yüzükleri, altın kaplamalı bayan küpeleri, altın kaplamalı bileklikler
Nisan 12, 2019
Listeye dön